Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Infiniti G37X 2013 - kilka błędów
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Japanese Performance
G37X
Witam serdecznie, to mój pierwszy kontakt na form więc wybaczcie ewentualny brak obowiązującego obyczaju wink.gif

Kupiłem Infiniti G37X z 2013, przebieg 70000km, skrzynia automat.
Auto sporowadzone z usa. Dziś podłączyłem je pod kompa bo w czasie jazdy wyskoczyl check i po odczycie komp wykrył wyżej opisane błędy.
Generalnie nic mnie nie martwi oprócz P0011 - regulacja faz rozrządu zaworów ssących - zbyt duże wyprzedzenie (1rząd cylindrów)

czytałem, że może być to winą nawet brudnego oleju ( nie dążyłem jeszcze go zmienić ), rozciągniętego łańcucha, ale w tym przypadku chyba coś bym słyszał. Auto pracuje cichutko, trzyma wolne obroty stabilnie

z góry dzięki za pomoc pozdrawiam
Paweł
Bartek ZTR
Te uszczelki mogą być uszkodzone 13533-JK21B , 13533-JK21A
G37X
W 2013 podobno już były wzmacniane ostatnio się dowiedziałem
arek-lin
Wrócił Ci ten błąd po skasowaniu? Przyczyn może być kilka, ale z reguły jest to uszkodzony zawór zmiennej fazy rozrządu, który się zacina
G37X
Błąd bezczelnie siedzi i nie idzie go skasować, ale SES się nie swieci. Jestem blisko rozwikłania zagadki
arek-lin
Według mnie to będzie ten zawór właśnie, często się zacinaja nawet przy niewielkich przebiegach. Sprawdz cenę tego w ASO Nissan bo będzie parę stów tańszy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.