Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Syncro swap do Corrado VR6
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
gołąbek
Cześć,

Jakiś czas temu zacząłem swap syncro do Corrado. Miał mi to ogarnąc mój mechanik, ja wcześniej wrzuciłem turbo.
Trwało to trwało I stanelo w miejscu. W zwiazku z tym szukam kogoś kompetentnego kto dokonczy project

Najlepiej w Warszawie oraz okolicach, jak sie nie da to bede szukal dalej.

Wszystkie graty sa:
* Podloga, napęd of passata VR6, bak, tylny most oraz belka etc.

Auto ma wycieta podłoge I na przymiarke wrzucony napęd aby wszystko spasowac I tak sobie stoi.

Jak to zostanie ogarnięte, to będzie jeszcze potrzeba zrobienia wydechu, oraz poprawienie strojenia na VEMSie.

Jesli wiecie do kogo moglbym sie zwrocic, to prosba o informacje.
kkkacper
WBTuning&Parts na fb szukaj, ogarna bez problemu..
tsss
Moj strzal to Street Lane Garage. Warto zapytac.
silverarrow_S3
jedź do Syncar, auto wyjedzie od niego jak z "fabryki".
gołąbek
Hej,
Dzieki za odpowiedzi,

Posprawdzałem sobie to co podaliście.
WBTuning&Parts - to chyba Lębork.....4 godziny drogi troche daleko

Syncar to chyba Grodzisk? - jesli tak to odleglosc sensowna
a Street Lane Garage to Radzymin, też odległościowo OK,
podzwonię popytam.
RasPL
WBTuning&Parts trochę tego już narobili, nie wiem jak reszta i byle by ci potem mała odległość bokiem nie wyszła wink.gif
gołąbek
ok, pewnie I racja, jak narazie odwiedziłem SynekTuning w Grodzisku - wydaje sie OK, pewne rzeczy robili, pewnych nie, ale wszystko do ogarniecia.

W Radzyminie (Street LIne) jeszcze nie bylem ale mam podjechac.

co do WBTuning&Parts - wydajs sie też kompetentni przerabiali temat wczesniej, zobaczymy jak to się pouklada wszystko.

klinton
IMO podłoga i zbiornik z passata to trochę cienki pomysł, jeśli ma wyglądać jak fabryka wink.gif ale może niekoniecznie fabryczny wygląd chcesz uzyskać smile.gif
olozwirski
A dlaczego nie skoro corrado z tylu to właśnie passat?
CYTAT(klinton @ Tue, 01 May 2018 - 11:36) *
IMO podłoga i zbiornik z passata to trochę cienki pomysł, jeśli ma wyglądać jak fabryka wink.gif ale może niekoniecznie fabryczny wygląd chcesz uzyskać smile.gif

RasPL
jak passat jak to golf jest
dany_47
Polecam SynekTune w Grodzisku. Moje auto ogarniali.
Profesjonalne podejście.
gołąbek
CYTAT(klinton @ Tue, 01 May 2018 - 11:36) *
IMO podłoga i zbiornik z passata to trochę cienki pomysł, jeśli ma wyglądać jak fabryka wink.gif ale może niekoniecznie fabryczny wygląd chcesz uzyskać smile.gif


Być może złe sprecyzowałem. Od passata vr6 jest cały napęd z ośkami/ skrzynia itd. ( i tak będzie 4motion z DRP)
Zbiornik paliwa jest z golfa 3 Syncro. Podloga i belka tez jest z golfa 3 Syncro bo. Ie mogłem znaleźć z golfa 2

Klinton. Fajne te twoje corrado. Oglądałem na forum corrado projekt.
Jakie masz wtryski i ciśnienie paliwa?
gołąbek
CYTAT(dany_47 @ Tue, 01 May 2018 - 21:59) *
Polecam SynekTune w Grodzisku. Moje auto ogarniali.
Profesjonalne podejście.


A co konkretnie ci robili?
dany_47
Swap na 1.8t, założenie dużej turbiny, FMIC, zakucie silnika, kolektor wydechowy, wydech cały, strojenie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.