Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ubezpieczenia kosztów naprawy
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic > Kupujemy samochód eksploatacyjny
adamlass
Szanowni, czy ktokolwiek z Was miał do czynienia z ubezpieczeniami kosztów naprawy, tak ostatnio popularnych przy zakupie aut używanych?
Wiem, że nie warto pakować się w VipGwarant. Dostałem ostatnio propozycję takiego ubezpieczenia z Volkswagen Financial Services. Zakres ubezpieczenia i wyłączeń wydaje się rozsądny, a koszt ubezpieczenia stosunkowo niewielki (1700 za każdy rok).
Ktoś z Was realizował już uprawnienia gwarancyjne, odmowy, procesy sądowe z tym związane?
Aval
Kiedyś jak kombinowałem nad kupnem używki z DasWeltAuto (VW), to na ich stronie była dostępna lista wyłączeń - wprost, bez prawniczego gadania.
Wychodziło, że w tamtym samochodzie (ledwo się łapał do programu) niewiele to ubezpieczenie obejmuje.

Także nic ciekawego nie polecę, ale zajrzyj po prostu do umowy i wszystko będziesz wiedział.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.