Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: M50b25- więcej mocy
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Liczajs
Witam. Mam pytanie odnośnie podnoszenia mocy w m50b25. Przeglądam temat za tematem i praktycznie w każdym ktoś poleca właśnie ten silnik. Chciałbym kupić e36, i zrobić je tak, żebym nie żałował ani złotóweczki biggrin.gif co trzeba zrobić aby wyciągnąć moc rzędu 300-350km i używać tego jako daily i ile to będzie kosztowało? Niestety jeszcze się kształcę, i gotówkę wolałbym przygotować wcześniej, żeby projekt zrobić na raz,a nie wyprodukować kolejnego niedobitka.
SONIC
No to turbo jest kilka osob /firm na forum ktore maja ten silnik rozkminiony bedzie to jakies 15 k na gotowo jak pojdziesz w pol srodki to bedzie stalo i gnilo...
Liczajs
15k za same części czy licząc z tym ze ktoś mi to zrobi?
wymiot
zobacz co robi k64 i jakie sa ceny czesci
makaveli
Najpierw to kup zdrowy egzemplarz. Co łatwe wcale nie jest. Pod turbo najrozsądniej motor z początku produkcji na grubszej korbie.
SONIC
Dokladnie sprawdz np k64 ma gotowe zestawy ....
waski87
Pod 300km można celować bez turbo
makaveli
W jaki sposob w m50b25 300km w n/a bez worka kasy?
waski87
https://youtu.be/X0gEeQKbub8
Tutaj pękło 280km, specyfikacja w opisie
makaveli
Z m50b25 to tam za wiele nie ma. Koszt takich modów będzie wyzszy niż kitu turbo.
I ciągle nie ma 300km
Liczajs
Czyli wychodzi na to ze taniej wyjdzie kupić Poprostu zdrowe 330... chyba ze ktoś ma jeszcze inny pomysł. Na mody nie chciałbym wydać więcej niż 20k, bo mi potem na resztę nie starczy
makaveli
Nie napisałeś jaki masz budzet na auto?
Zaraz ktoś napisze o superbie...
nomad66
dobrze wiedzieć że z wolnossącego 3.0l da się wycisnąć 365Nm, inżynierowie BMW nawet tego nie potrafią wink.gif i wątpię czy taki wolnossący projekt zamknął się w 10 tyś na wszystkie modyfikacje. Zobacz sobie e36 użytkownika Miś, na nieotwieranym 2.8 m52 jeździł dość długo z turbo na coś koło 350km i nie działo się nic.
matteusz
Trzeba by przywołać do tablicy użytkownika Mis, ale coś mi się kojarzy, że ono jednak nie było "nieotwierane", co oczywiście nie umniejsza bardzo fajnemu wynikowi smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.