Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Chiptuning Trójmiasto - do kogo jechać, Tune-Up czy CompSport?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Diesel Power
Iron.GD
Jak w temacie,

rozmawiałem już wstępnie z jedną i drugą firmą i trochę dziwią mnie rozbieżności jeśli chodzi o efekt końcowy.
Chodzi o tylko albo aż 10 KM.

Ktoś może się podzielić opinią?
volski1
Tune-up !!! Robiłem tam kilka samochodów.
Pierwszy raz w 2009r i to auto do dziś śmiga z podwojoną mocą. Polecam!!!
hexx #2
CYTAT(Iron.GD @ Mon, 26 Mar 2018 - 09:31) *
Jak w temacie,

rozmawiałem już wstępnie z jedną i drugą firmą i trochę dziwią mnie rozbieżności jeśli chodzi o efekt końcowy.
Chodzi o tylko albo aż 10 KM.

Ktoś może się podzielić opinią?

.. a jak mogą dokładnie określić skoro... nie widzą auta i nie znają jego stanu technicznego ?
Stander_M
CYTAT(hexx #2 @ Mon, 26 Mar 2018 - 10:28) *
.. a jak mogą dokładnie określić skoro... nie widzą auta i nie znają jego stanu technicznego ?


Dokładnie, być może jeden podał Ci wariant optymistyczny, drugi pesymistyczny a wyjdzie i tak tyle na ile pozwoli egzemplarz
Iron.GD
Ok, a jak opinie o ww.?

Tune-Up znam ale może CompSport robi coś lepiej/gorzej/nie wiem?
kinko
Robiłem w tune-up i wszystko grało. Zakładam, że to właśnie tam usłyszałeś mniejszą moc, bo właściciel skupia się na bezpieczeństwie silnika/ osprzętu i przyjemnie poprowadzonych krzywych zamiast byle jak byle dużo (nie oskarżając drugiego tunera, nie robiłem tam nic).
pinin
Obie firmy zrobią dobre softy. Jedź do tego, którego masz bliżej.
Różnica w mocy, którą deklarują, jest marginalna i zapewne wyjdzie to porównywalnie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.