Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zawias e86
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
tdik
Chce. Spisać zawias do mojego e86. Kupiłem auto z kupa tzn sprężyny eibachy z bilem b4. Jezdzic na tym sie nie da. B12 bo miałem je dwa razy i zawsze klepaly lagi. Zastanawiam sie nad koni https://www.ebay.de/itm/Koni-Sportfahrwerk-...e-/372046662921. Nie chce jakies turbo gleby jedyne co chce aby to działało. Myslalem nad kw natomiast nie bede sie bawił w ustawianie odbicia itp. Jezeli kw to v3. Czy ktos ma jakiś inny pomysł ?
Mis
KW wsadzaj.
tdik
Które kw jak cos. A mize eibachy i sachs performance ?
maciekr
A B14 brałeś pod uwagę? Mnie w E36 się fajnie sprawdza a cenowo też atrakcyjnie.
Mis
CYTAT(tdik @ Mon, 12 Mar 2018 - 20:05) *
Które kw jak cos.kw

Street Comfort.
tdik
CYTAT(Mis @ Tue, 13 Mar 2018 - 00:53) *
Street Comfort.


niestety nie wystepuje taki set do e86 sad.gif
tdik
CYTAT
A B14 brałeś pod uwagę? Mnie w E36 się fajnie sprawdza a cenowo też atrakcyjnie.
mialem kiedy 2 raz bilsteina. w b6 i w b14 bylu luzy na tloczysku i klepały więc podziekuje za to
BeeMiX
Ja jeżdzę na KW V3 na daily, co prawda innym autem, ale jest naprawdę super. JDL Performance ma dobre ceny na ten gwint
tdik
Jakieś nowe pomysły. Poczytałem anglojęzyczne fora i dalej nie wiem co kupić. Jedni mówią ze bil lepszy inni ze koni lepsze.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.