Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Honda Jazz Dynamic - alternatywa?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic > Kupujemy samochód eksploatacyjny
Kafarek555
Aktualnie poszukuje miejsko-podmiejskiego toczydełka do codziennej jazdy, który przy okazji nie będzie zawalidrogą. Ostatnio trafiłem na informacje odnośnie tytułowego auta, Hondy Jazz Dynamic. Patrząc przez pryzmat ceny do tego co oferuje idealnie wpisuje się w moje poszukiwania. Małe, ale przestronne, całkiem żwawe i bez udziwnień. Zastanawia mnie jednakże silnik, to jakieś rozwinięcie starych konstrukcji Hondy czy coś nowego? W podkarpackim rejonie nie ma testówek, ktoś miał okazję już się takim Jazzem przejechać? Ewentualnie jaka jest alternatywa w kwocie +/- 65/70 tysięcy złotych? Poszukiwany segment B/C (ma wejść do środka rower), może być lekka używka (do 2 lat) byleby wziąć na firmę. No i najchętniej nie diesel wink.gif
ju-by
Suzuki Swift Sport, ale trzeba chwilę (do lata) poczekać. 1,4T 140KM i około 900kg.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.