Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tłumik A3 8P z 3d do sportbacka.
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Audi Sport
Misior
Witam
Posiadam A3 Sportback Quattro 3.2 z 2008roku.
Mam możliwość kupić wydech Millteka również od 3.2 quattro ale od wersji przedliftowej 3drzwiowej.
Według pomiarów "przez telefon" (tłumik jeszcze w aucie sprzedawcy) wygląda na to że różni się tylko długość końcówek wychodzących poza zderzak, mierząc od ostatniego wieszaka, który wygląda na to, że jest w tym samym miejscu.
Czy ktoś już dokonywał takich przekładek?
Pozdrawiam
Misior
CYTAT(Misior @ Sun, 28 Jan 2018 - 12:05) *
Witam
Posiadam A3 Sportback Quattro 3.2 z 2008roku.
Mam możliwość kupić wydech Millteka również od 3.2 quattro ale od wersji przedliftowej 3drzwiowej.
Według pomiarów "przez telefon" (tłumik jeszcze w aucie sprzedawcy) wygląda na to że różni się tylko długość końcówek wychodzących poza zderzak, mierząc od ostatniego wieszaka, który wygląda na to, że jest w tym samym miejscu.
Czy ktoś już dokonywał takich przekładek?
Pozdrawiam


Sam sobie odpowiem, może komuś się przyda. Tłumik w całości pasuje z tym, że faktycznie końcówki były za krótkie. Milltek na stronie podaje że końcówki są na tyle długie że się je wsuwa lub wysuwa w zależności od nadwozia i tego niestety nie potwierdzę bo nie wiem czy w tłumiku, który kupiłem ktoś nie uciął końcówek.
W każdym bądź razie dospawałem po 65mm rurek do końcówek i jest wszystko jak fabryka.
Temat do zamknięcia.
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.