Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Silnik 2.3 16V w201
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Mercedes AMG
Techno
Trafił się temat do rozwikłania, mianowicie mamy auto z uszkodzonym silnikiem, oznaczenie 102.983 a wiec 2.3 16v z głowicą od Cosworth'a. Potrzebny jest inny blok w którym można by zrobić pierwszy wymiar... posiada ktoś z was wiedzę czy z bardzie j popularnej wersji 8v lub nawet z 2.0 bedzie pasował blok ?
bielawa
Tam nie jest taki temat, że blok będzie pasowal od wszystkich wersji 8v?
Z tego co kojarzę - Mercedes zlecił cosworthowi modyfikację tylko głowicy, tak, żeby reszta została w miarę seryjna/masowa.
Techno
no włąsnie też tak pomyślałem ale zanim kupię blok z 8v chciałerm zasiegnąć poracy kogoś doświadczonego. Zapowiada się że trzeba kupić w ciemno i przymierzyć

ps. p/n bloków są różne, stąd moja obawa czy spasuje
lemur

Zapytać na mb/8. Ktoś powinien wiedzieć.
Techno
podziękował biggrin.gif
Cobesh
Ja był bym ostrożny. Może być taka sama sytuacja jak "blok m103 i m104 są takie same" a później się okazuje że zamienienie głowic wcale nie jest takie proste.

Z tego co kojarzę to jest do sprzedania 16v ze spalonym osprzętem. Nie pamiętam gdzie widziałem ogłoszenie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.