Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Audi a3 agu uszczelka pod głowicę
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Audi Sport
Soraja327
Witam serdecznie pytanie dotyczy silnika agu w ktorym zrobilem remat silnika zrobilem glowice +porting komora spalania polerka planowanie głowicy. Blok pierscienie panewki itp tez planowany teraz jestem na etapie skladania pytanie takie czy skladac to na seryjnej uszczelce lub zastosować jakaś uszczelkę odprezajaca typu 2uszczelki albo kanapka zeby to cr ok bo stego co wiem agu ma cr jakies 8.5
tom cio
Agu ma 9,5:1
Soraja327
CYTAT(tom cio @ Mon, 22 Jan 2018 - 21:56) *
Agu ma 9,5:1


No to jak ma 9.5:1 po tym planowaniu glowicy i bloku moze mi skoczyc do ponad 10 cr juz bedzie lipa ???
Mis
Jak chcesz z tego robić 200-300KM na benzynie to zrób na CR 8,5-9:1 przy okazji. wink.gif
Soraja327
CYTAT(Mis @ Tue, 23 Jan 2018 - 11:45) *
Jak chcesz z tego robić 200-300KM na benzynie to zrób na CR 8,5-9:1 przy okazji. wink.gif

Bo tokarz z bloku i glowicy sciagnol po jakiś 3 setki to poczatek jego roboty pod warunkiem ze jest ok bo jak
Krzywa to leca klejne setki mowil ze czasem nawet do 10 ok kolego tylko co masz na mysli 2 uszczelki czy kanapka ???
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.