Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czyszczenie tylnich zacisków
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Mercedes AMG
NikiLauda
Mam problem z piszczącym tylnym hamulcem. Chcę to rozebrać i oczyścić, przejrzałem kilka filmików żeby się przygotować na niespodzianki i mam pytanie, na filmach instruktażowych (znalazłem tylko dla egzemplarzy przedliftowych)
np. https://www.youtube.com/watch?v=QyePOLSpJGY koleś w komputerze pokładowym wchodzi w ustawienia serwisowe i tam wybiera "pad replacement" a następnie ustawia "fitting position". U mnie w komputerze pokładowym czegoś takiego nie ma (model poliftowy).

W związku z tym czy ktoś gmerał coś przy tylnych hamulcach i może się podzielić wiedzą?
NikiLauda
Przepraszam, temat miał znaleźć się w dziale Mercedes A 45 AMG
flapjck1
A masz elektryczny reczny?
Czerep
Żeby dojść do menu serwisowego należy włączyć zapłon na 2 pozycję, następnie kluczykiem wrócić na pierwszą pozycję i gdy już mamy na zegarach ustawiony przebieg dzienny oraz przebieg całkowity wciskamy jednocześnie słuchawkę odbioru połączeń oraz z drugiej strony kierownicy przycisk OK i włącza się menu w którym możemy wejść w pozycję wymiany klocków smile.gif
NikiLauda
Dzięki za podpowiedź w wolnej chwili sprawdzę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.