Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: chip/box do 440i
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
AlMastar
Za około miesiąc zamieniam swój samochód na 440i i na pewno będę chciał dodać mu trochę koni a szczególnie momentu wink.gif

jako że samochód jest/będzie na gwarancji nie może to być program niestety (chyba że może ?? tylko nie bardzo widzi mi się jeżdżenie co przegląd na zgrywanie i wgrywanie) i stąd moje pytanie jakiego boxa moglibyście polecić ? Ewentualnie kogo kto by mógł zrobić program i go kasować przed przeglądem - interesuje mnie Warszawa i okolice, żeby było prościej
AlMastar
nikt nic ?

to może tak: https://www.vividracing.com/catalog/tuned-e...-151489161.html

myślicie że takie przyrosty są możliwe:

BHP fabryka: 326 po: 434 przyrost: +108
NM fabryka 450 po: 616 przyrost: +166
Tommo
Takie przyrosty samym boxem? Raczej mało wiarygodne.
Mis
Producenci boxów często pomijają fakt, że seria ma gift. wink.gif
Rufios
Nie wystarczy oryginalny performance power kit? Jest 360KM
AlMastar
tylko koszt 16tys ... niby wystarczy ale jeśli ten rzeczywiście daje 430 to wolę 430 niż 360

szczególnie że przesiadam się z A45 i pewnie mocy będzie brakować wink.gif
AlMastar
hej mam pytanie takie trochę z boku - kto dobrze w Warszawie ogarnia samochody BMW ?

Do kogo można śmiało podjechać i przegadać temat modyfikacji ?
dzikasz
Kolego polecam JB4. Da się wyjąć i włożyć, ma wiele fajnych opcji. Mam w n55 i jestem mega zadowolony.Do b58 też robią.
makaveli
Miałem taką 440i gc m-performance chwilę po premierze, na kilka dni.
Auto całkiem szybkie, myślę że nie będziesz narzekał. To jednak R6 a nie mała czwórka.
To co jest naprawdę super to wydech w tej wersji. Jak chcesz cicho w trasie to comfort. A jeśli masz ochotę hałasować sport + i brzmi tak jak brzmieć BMW powinno. Do tej pory ten dźwięk mam w głowie, zdecydowanie lepiej niż seria M3/4.warto chociaż z tego.wzgledu!
Mis
CYTAT(AlMastar @ Mon, 05 Mar 2018 - 13:20) *
hej mam pytanie takie trochę z boku - kto dobrze w Warszawie ogarnia samochody BMW ?

Do kogo można śmiało podjechać i przegadać temat modyfikacji ?

http://www.hypertech.com.pl/tuning-i-modyfikacje/
AlMastar
OK dzięki

co do programu to już wiem że na razie nikt nie robi - za nowy sterownik

zakupiłem już box speedbustera (miałem w CLA i wydawał się OK) - muszę zamontować i pomierzyć - na papierze prawie +100KM i +130Nm - zobaczymy co wypluje hamownia ...

w swoim (swojej??) 440 mam tłumik performance na standardowym wydechu - i faktycznie brzmi o wiele dostojniej niż w CLA gdzie odgłos i strzelanie było sztuczne ...
Joker
CYTAT(AlMastar @ Tue, 20 Mar 2018 - 09:25) *
w swoim (swojej??) 440 mam tłumik performance na standardowym wydechu - i faktycznie brzmi o wiele dostojniej niż w CLA gdzie odgłos i strzelanie było sztuczne ...


swojej wink.gif

Co do wydechu - ogólnie 3.0turbo od N55 ma bardzo ładny dźwięk....i czy jest to MG czy M-performance to zawsze akustyka jest zbliżona i mi osobiście też niesamowicie się podoba. N54 tego nie miało....większość na głośnym wydechu brzmi jak zażynana E30-tka.
AlMastar
no i wypluło 402KM i 530Nm więc jednak mniej niż deklaruje producent boxa ...

teraz myślę co by można jeszcze zmienić żeby było więcej wink.gif choć pomysłów nie ma dużo na tą chwilę ...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.