Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wtryskiwacze c20xe - wydajniejsze wtryskiwacze
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > GM Power Corner
[Yossarian]
Przymierzam się do podniesienia mocy w swoim Oplu - ostrzejsze wałki, EMU itd. No i fajnie by było mieć wydajniejsze wtryskiwacze. Powiedzmy 300 cc lub coś w tych okolicach, żeby było z zapasem i rozwojowo. Z LETa ciężko znaleźć. W starych tematach na tym i innych forach były polecane wtryski z saaba i volvo. No to już łatwiej znaleźć, ale widzę, ze też tylko używane są. A u mnie jednym z powodów wstawiania EMU byłoby raz a dobrze rozwiązanie problemu z brakiem dostępności niektórych części. Więc jakie nowe wtryskiwacze mają wydajność ~300 ccm, pasowałyby wymiarami w miejsce seryjnych wtrysków c20xe (nr części Bosch: 0 280 150 744) i są normalnie dostępne jako nowe - rzygam już rozpaczliwym szukaniem używanych elementów jak akurat coś padnie przed zawodami. Chcę w razie czego normalnie pójść do sklepu i kupić co potrzebuję, nawet drogo, byle by było tongue.gif
Mjecio
nowe od z20let byly swego czasu po ok 100zl w carsie.
Mis
Nie szkoda Ci kasy na EMU?
Taki projekt to nie prom kosmiczny, na deciku ożeniłbyś to bez problemu, zaoszczędziłbyś problemów, czasu tunera, kasy.
Kup 430stki Boscha szare, będzie z zapasem, nie zaszkodzi, nowe ori po 100zł/szt.
[Yossarian]
Nie szkoda, DET nadal wymaga obecności oryginalnego sterownika - na moje im mniej sterowników w aucie tym prościej wink.gif. A poza tym EMU bardziej rozwojowe. No i Motronica mam już dość tongue.gif

Z Z20LET wydaja się spoko. Dostępne i tanie smile.gif

Te 430stki to jaki nr części mają?
Mis
0280156012.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.