Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: N/A --->turbo średnica wydechu
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
Bolson
W lutym będzie dokładane TD04l13t z TDSa o 1.8bp mazdy.
Seryjnie wydech w BP ma 2 całe średnicy(ok50mm) miejscami 2.25 .
Wiadomo że przy turbo najlepiej 2.5 cala ,ale ograniczają mnie fundusze a nie chce robić byle jakiego .Co powiecie na zostawienie seryjnej średnicy , wywalenie kata i zrobienie całego przelotu ?(środkowy mam nowy przelot "parowe" Ala magnaflow,końcowy dałbym przelot uniwersalny kadexa). Czyli DP2.25 (takie jest wyjście z turbiny) i od środkowego do końca 2 cale na pełnym przelocie.
Czy prócz kilku koni mniej na strojeniu będą jakieś inne negatywne skutki? (Planowana moc max 200hp na tym setupie)
tom cio
Na planowana moc wystarczy co masz, kolega jezdzi z moca 300hp na wydechu 55mm, chociaz fakt ze gora juz mu za ciasno.
przema72
przy tym turbo i okolicach 200hp różnica pomiędzy 2" a 2.5" nie przekroczy 10koni
Bolson
Ok,dzięki za konkretne odpowiedzi.Czyli śmiało mogę zostać przy 2 calach na jakiś czas? Żadnych negatywnych skutków nie będzie?
Al Ed Upek
Nie będzie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.