Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Iveco Daily autolaweta 35c18 ? Oznaczenia ?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic > Kupujemy samochód eksploatacyjny
DawidLwa
Witam planuje zakup Iveco Daily z rocznika 2007-2010 pod auto lawete z 3 Litrowym dislem moze byc dubel kabina i nie bardzo rozumuje te oznaczenia 35c i 35s ?

Warunki jakie potrzebuje to 3,5 DMC hak 3500 kg i tylne koła pojedyńcze

Jakiego oznaczenia mam szukać bo blizniaki wszystkie maja na haku 3,5 a na pojedynczym kole raz na jakis czas sie trafi w polsce czy to jakieś kombinacje ? samochodu chce szukac za granicą

Prośba o wyjaśnienie
A d a m
35 w tym modelu oznacza wersję wagową czyli 3.5t
C oznacza wersje ciężarową czyli koła bliźniacze z tyłu inna rama
S to wersja z kołem pojedynczym z tyłu

Co do haka to bliźniaki zazwyczaj mają te 3.5t do pojedynczego koła żeby tyle było trzeba było dopłacać stąd te różnice.
DawidLwa
Dziekuje za wyjaśnienie a jakieś opinie na temat silników 3.0 ?
Terror
Ogolnie poza czasami swirami z elektryka. Silnik bardzo dobry - wariant 150km - zrobiłem takim 200tys i jedynie elektryka czasami dokuczała.
A d a m
Silnik ma opinie dobrego, wszyscy prędzej narzekają na elektrykę elektronikę lubi poświrować. Warto szukać wersji z pneumatycznym zawieszeniem z tyłu, tylko nie orientuję się czy te roczniki to już miały.
Pablo155
CYTAT(A d a m @ Sat, 25 Nov 2017 - 20:22) *
Silnik ma opinie dobrego, wszyscy prędzej narzekają na elektrykę elektronikę lubi poświrować. Warto szukać wersji z pneumatycznym zawieszeniem z tyłu, tylko nie orientuję się czy te roczniki to już miały.


Miały
Warto również kupić ze skrzynią manualną, ponieważ dostępny pół automat potrafi dziwnie się zachowywać
DawidLwa
Pneumatyka na tyle to żaden problem. Są gotowe zestawy. Dzieki za podpowiedzi
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.