Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Porządny akumulator do diesla lewy +
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Diesel Power
tvn
Wbrew pozorom nie taki łatwy temat bo większość akumulatorów to prawy +
obecny Stinger po 13 latach zaczyna wolno kręcić a auto posiada mocne Car Audio,
może ma ktoś doświadczenie w tym temacie?
addam24
Tak ja mam.Kup najzwyklejszy polski akumulator.Np ZAP Piastow.Podziala dluzej niz byle jaki Bosch.Pamietaj ze Bosch na pierwszy montaz,to nie ten sam Bosch ktrory kupujesz w hurtowni motoryzacyjnej.Dodatkowo mozna jeszcze naciac sie na podroby.U mnie przy 600watt rms daje rade.I to bez kondensatora.
tvn
a może ktoś jeszcze ma doświadczenie z lewym+ ?
hexx #2
jak masz spory budżet i chcesz naprawdę dobrze.. to żelowy
tvn
tylko tego stingera co mi się kończy nie widzę w ofercie w PL...
addam24
Kup zolta optime
hexx #2
z lewym plusem jest też Viper by Varta
podobno niezły jakościowo
jakub1t
CYTAT(addam24 @ Wed, 22 Nov 2017 - 20:39) *
Tak ja mam.Kup najzwyklejszy polski akumulator.Np ZAP Piastow.Podziala dluzej niz byle jaki Bosch.Pamietaj ze Bosch na pierwszy montaz,to nie ten sam Bosch ktrory kupujesz w hurtowni motoryzacyjnej.Dodatkowo mozna jeszcze naciac sie na podroby.U mnie przy 600watt rms daje rade.I to bez kondensatora.

Popieram , z tym że 13 lat to raczej nie podziała , ale i leon może nie wytrzymać takiego okresu wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.