Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: bmw m54b30 zakladanie turba
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
lech1784
Witam posiadam auto bmw z 2001 roku z silnikie 3.0 litry benzyna kod silnika m54b30 prosze o pomoc gdyz chce zalozyc turbo do tego samochodo ale niewiem co w to wsadzic I jak zamontowac po pierwsze to ma byc gotowy kit ale niewiem gdzie moge je podlaczyc rurke zasilajaca turbo olejem prosze pomocy .
lech1784
https://m.ebay.co.uk/itm/Top-Mount-GT35-Tur...6-/161004010557 chcem zalozyc takie cos
wymiot
K64 w google i sie dowiesz
AT89S52
CYTAT(lech1784 @ Tue, 07 Nov 2017 - 21:33) *
chce zalozyc turbo


CYTAT(lech1784 @ Tue, 07 Nov 2017 - 21:33) *
niewiem gdzie moge rurke zasilajaca olejem


Nie zapomnij wystroić na seryjnym ECU, tylko nie pytaj gdzie jest gniazdo OBD...
kkkacper
uuu kolego.. polecam albo znalezc kogos kto zrobi to za Ciebie albo odpuscic temat.. po postach mozna dojsc do jednego wniosku - to sie nie uda xD
nomad66
zacznijmy od tego że kit jest do e36 m50/m52 a nie m54 z 2001 roku. Raczej nie wszystko będzie pasować. Weź najpierw poczytaj jakie to koszty bo chyba nie jesteś świadomy ile trzeba w tym silniku zrobić żeby jeździło względne bezawaryjnie na booscie.
Grand_
oddaj wóz do K64 lub FTWL Motorsport, bo sam nie ogarniesz, wpakujesz się w koszty, postoi dwa lata i sprzedasz za 5 koła bo priorytety się zmienią.
Oddaj na usługe stuningowania wozu ;]
tdik
chcialem oddac moja z3 na turbo ale stwierdzili ze nie robia tylko zestaw moga mi wyslac
Grand_
https://www.facebook.com/ftwlmotorsport/

Karolo
Dziękuję Panowie za polecenie mojej firmy, ale niestety do końca 2018 roku mamy full jeżeli chodzi o pracę przy wozach. Jak ktoś napisał wyżej mogę pomóc akcesoriami oraz wiedzą, gdyby ktoś chciał spróbować własnych sił w tej zabawie.
Grand_
Karolo, cza wynajmować większe warsztaty, zatrudniać ludzi jak jest popyt popatrz na Sportmile i innych takich, macie wiedze i jest zapotrzebowanie na rynku to trzeba działać ;]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.