Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Uszkodzone sprężarki - przyczyna
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Diesel Power
wiotki
Witam , audi a6c7 3.0 tdi seria 204 koni , po programie 270 , doładowanie 1.5b , po wirusie przez 60 tys uszkodziły się już 4 z sprężarki , wszystkie tak samo jak na zdjęciu , tuner mówi ze na milion procent wszystko Ok , przez co mogły się tak uszkodzić ? Zaczyna się późnym wstawaniem , pózniej geometria się zaczyna zacinać i limp mode , rozumiem ,ze jedna dwie mogły być wadliwe ale nie 4 ...

[URL=https://www.fotosik.pl/zdjecie/b17b26600ca861f4]
lemur
Jedyne co mogę podpowiedzieć z własnego doświadczenia, co prawda a afn ale zasada ta sama.
Rozwaliło jedną turbinę, wymieniłem na następną. Nie zrobiłem 4 tyś i po turbinie. Następną założyłem i też ją za chwilę trafiło.
Co się okazało, przy składaniu (wcześniej zlecałem, ostatnią zakładałem już sam) dopiero jak wziąłem karchera przemysłowego i temperaturę 100 stopni powylatywały gluty oleju z intercoolera i to chyba była przyczyna bo póki co ta którą zakładałem sam działa.
DSTurbo
Tak wygląda wirnik turbiny, jak leja wtryski.
Barejka
zayebisty program wgrany biggrin.gif
Booxter
Po programie bardzo długi wtrysk. Wysokie EGT niszczy wirnik. Będzie piąta i szósta turbina, jeśli nie zmienisz chip
wiotki
CYTAT(DSTurbo @ Mon, 28 Aug 2017 - 13:11) *
Tak wygląda wirnik turbiny, jak leja wtryski.


strzal w dziesiątkę , dwa wtryski lały .

egt 900 max
Fiodor
nie dymilo na bialo?
Pushek
Dlaczego w benzynie po podlaniu wiekszej ilosci benzyny temperatura spalania maleje, a w dieslu egt rośnie?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.