Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: E90 330d xdrive -pytania
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
jtjerry
Witam,
proszę o informacje na temat możliwości podniesienia mocy w e90 330 x drive. Najczęściej w sprzedaży widze modele z moca 231 koni. Wiec pewnie taki by poszedł do roboty. Lubię automat - więc raczej automat.

1. Ile można zrobić w nim robiąc wdech /intercooler i program?
2. jaka jest róznica pomiędzy tym silnikiem a znanym głównie w BMW 5 silnikiem zwanym "335d" który seryjnie ma bodajże 286 koni?
3. czy są jakieś sensowne turbiny do tego silnika, żeby podnieść moc w okolice 400 koni? może więcej?
bardzo bym prosił o informacje od osób które coś takiego posiadają i zrobiły.

z góry przepraszam za naiwne pytania ale BMW to dla mnie temat całkowicie nowy... wstępnie zapuściłem wujka google ale poza samym czip tuningem niewiele zobaczyłem wiec stąd pytania..

pozdr
Jerry
MegaAerox
Hey samym programem to okolice 280-290km 650nm+- na 400km hybryda, tc perfomac robił stage 4 właśnie z tym silnikiem w e90 poszukaj sobie wyszło 408km 763nm. www.tc-performance.eu/chiptuning-projekty/
335to BiTurbo
kinko
Zadzwon do TC performance i dostaniesz wszystkie potrzebne informacje smile.gif
jtjerry
dzięki
już się dowiedziałem tego, co chciałem wiedziećsmile.gif

jeszcze jedno:
czy bliżej małopolski/śląska polecacie jakąś firmę/człowieka która/który dobrze robi strojenie tych silników?

pozdr
Jerry
Grand_
Ja jestem z Krakowa, i wybrałem oczywiście TC-Performance jak chodzi o program.
Byłem u nich łącznie 3 razy na zmiany po zmianach.
I wynik widzisz w stopce, 535d
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.