Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Hyundai Genesis Coupe
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Chcę kupić auto, kupiłem auto
Sebas01
Cześć,

Od jakiegoś czasu szukam 350Z ale jest ciężko i moją uwagę zwrócił Hyundai Genesis Coupe 2.0T.

Przeszukałem forum i mało o nim informacji. Jest w stanie ktoś coś podpowiedzieć o nim? Jak bezawaryjność? Dostępność części? Warto się nim zainteresować?

Linie ma łądną, RWD, manual tylko pytanie jak z trwałością podzespołów silnika, skrzyni etc.

Dzięki za porady.
nevada
Sebas, 10s z google, jest wszystko:
http://www.gencoupe.com/product-reviews/
flapjck1
co do tuningow

promotor robil dla motoremo auto demo, nawet ciekawie wyszlo, przynajmniej wykresy
Sebas01
@nevada

Skoro potrafiłem sobie tu poszukać to i w google umiem smile.gif Chodzi mi opinię z polskiego podwórka smile.gif Czy jest problem z serwisiem i na jakim poziomie awaryjności stoi smile.gif
piwo
Spytaj kolegę
http://forum.rxklub.pl/index.php?/topic/33...upe-bk2-r-spec/
Sebas01
Dzieki Piwo za namiary. Do głowy wpadł mi jeszcze jedne pomysł smile.gif Chrysler Crossfire - znośny samochód? Wiem, że konstrukcyjne to jest prawie SLK. Jest jakieś forum modelu, żeby coś poczytać? Bo nic nie znalazłem...
TofikGST
A to nie jest konstrukcyjnie stara e klasa ? W210 ?
Moge się mylić oczywiście
HMP_inc
Mylisz się.
300C to W211. Daleki bliski krewny.
Rijndael
Jechałem przedliftowym Genesisem Coupe 3.8 V6. Wygląda fajnie, zawieszenie dobre, hamulce dobre, układ kierowniczy przeciętny (trochę gumowaty). Pozycja za kierownicą dziwna -- przy najniższym ustawieniu fotela nadal siedzi się jak na stołku. Osiągi znacznie gorsze, niż by to wynikało z mocy. Prawdopodobnie za sprawą dziwnej skrzyni manualnej, którą nie da się szybko zmienić biegów. Nie wiem do końca dlaczego, wydała mi się nie precyzyjna, do tego sprzęgło strasznie ciężko chodziło.

Dostępność części, z tego co wtedy sprawdzałem (bo rozważałem zakup) normalna. Można kupić w ASO i nie są przesadnie drogie.

Uwaga: wiele Genesisów Coupe, w szczególności z silnikiem 2.0 nie ma szpery.
jiGsaw
Ktoś wie ile koni przyjmuje ten 2.0T bez rozbebeszania dołu? Słyszałem, że ten 3.8 V6 kompresor przyjmuje.
Mikso
Czy ktoś się orientuje czy np drzwi i błotnik tylny są takie same w przed lifcie i po lifcie?
Rezor
Crossfire nie ma najlepszych opinii. To taki udziwniony SLK i jak lubię mopary z tej epoki to pod wieloma względami SLK jest bardziej racjonalnym zakupem smile.gif
konradsc
Bardzo fajny samochód jak za te pieniądze. Miałem okazję kilka razy pojeździć i dupy nie urywa, ale daję rade.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.