Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: RACEIMS 2017 AFTERMOVIE
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
pwp
jackkpl
CYTAT(pwp @ Fri, 21 Jul 2017 - 20:27) *

error.
Przynajmniej połowa aut wygląda ekhm... laugh.gif
exocet
Chyba nie to forum..

Swoją droga co trzeba mieć w głowie, że upośledzać sportowe samochódy, bo starego golfa to jeszcze ok, bo to i tak bez różnicy laugh.gif
maaaad
Ironiczna nazwa imprezy... RACEISM laugh.gif
Bio
CYTAT(maaaad @ Sun, 06 Aug 2017 - 16:48) *
Ironiczna nazwa imprezy... RACEISM laugh.gif

może RICEISM?
Kiedyś właśnie Mianem RICE nazywano samochody z np.: niedziałającym aero
Blaid
W każdym wątku ta sama dyskusja... upośledza się sportowe samochody bo robią większe wrażenie od starych golfów, a w tym stylu chodzi o to, żeby samochód robił maksymalne wrażenie wizualnie. Coś jak kulturyści albo sztuczne cycki. Jak ktoś lubi to niech lubi. Film bardzo porządny.

Co do RICE to akurat trafione w dziesiątkę, bo to akronim od Race Inspired Cosmetic Enhancement.
error.
Robią wrażenie, szczególnie te "bodykity" bez składu i ładu. Aby szersze nadkola i większa gleba, też mi wrażenia. wink.gif
Jak już przy nich jesteśmy, to taki Gulf z 76' z ładnym lakierem i klasycznym kołem robi większe łał jak te kupy plastiku.
Blaid
To już wynika z faktu, że im dłużej na coś patrzysz tym bardziej Ci powszednieje, więc dokładasz kolejne pół cala do felgi i kładziesz o kolejny centymetr, i tak rok do roku aż powstaje to co widzisz. Porównanie z kulturystyką wydaje mi się odpowiednie, tam też granice wyglądu postrzeganego przez normalnych ludzi jako atrakcyjny przekroczono gdzieś w czasach Franka Zane.

Generalnie każda dziedzina oparta na estetyce prędzej czy później wygląda karykaturalnie.

Ktoś mógłby powiedzieć, że plastikowo i bez ładu wyglądają samochody do timeattack albo driftu, poklejone taśmą i z laminatami odlanymi na sztukę.

Dajmy każdemu się jarać czym chce smile.gif
Sieniek
Blaid wszystko się zgadza ale im chodziło chyba o to, że to jest Racing forum a te przeróbki mają tyle wspólnego z różnego rodzaju ściganiem się co polscy politycy z dbaniem o dobro społeczeństwa i dlatego są to dla nich upośledzone samochody sportowe.
maaaad
CYTAT(Blaid @ Tue, 08 Aug 2017 - 13:48) *
Ktoś mógłby powiedzieć, że plastikowo i bez ładu wyglądają samochody do timeattack albo driftu, poklejone taśmą i z laminatami odlanymi na sztukę.

Tyle że tam spełnia to określoną funkcję.
CYTAT(Blaid @ Tue, 08 Aug 2017 - 13:48) *
Dajmy każdemu się jarać czym chce smile.gif

I krytykować co chce wink.gif
K@rol
Jest sporo pokrak, ale np, BMW LEO bylo tam - kazdy sie jara, jak wrzucil tutaj foty na forum z body, itd to kazdy plakal, okleil fure i kazdy widzi w tym mega woz wyscigowy cool.gif
RALF
CYTAT(maaaad @ Tue, 08 Aug 2017 - 18:07) *
Tyle że tam spełnia to określoną funkcję.


no z tym to chyba żartujesz , czy z przednim zderzakiem czy bez niego auto poleci bokiem tak samo.
I proszę nie przytaczaj wyliczeń z komp. NASA czemu jest tak a nie inaczej
Spełnia funkcję taką żeby naklejka sponsora miała swoje miejsce a auto wyglądało jako tako.


maaaad
Fakt, moze nieprecyzyjnie sie wyrazilem-Nie chodzi mi o bzdety typu zderzak (swoja droga-czy regulamin danej imprezy nie stawia jakichs wymagan w tym zakresie? nie wiem), a o rzeczy istotne dla jazdy -odpowiednia geometria, odpowiedni skręt etc.
nomad66
nie dawno robiłem przy "projekcie" e46 właśnie z Raceism-u, nie wiedziałem, że na rynku jest aż taka ilość wszelakich wkrętów. Bo wszystko było na wkrętach. Takich budowlanych z marketu. "Adaptery" do hamulców brembo to było odcięte z oryginalnych zwrotnic uszy montażowe i pomiędzy to wspawane jakieś grube pręty. Przewody hamulcowe oczywiście ori: tył troszkę ocierał o półosie bo był tak napięty, przód troszkę się pocił. Ale zza wielkich tarcz tego nie było widać. Poziom modyfikacji kozacki..
BeeMiX
CYTAT(nomad66 @ Sun, 13 Aug 2017 - 14:24) *
nie dawno robiłem przy "projekcie" e46 właśnie z Raceism-u, nie wiedziałem, że na rynku jest aż taka ilość wszelakich wkrętów. Bo wszystko było na wkrętach. Takich budowlanych z marketu. "Adaptery" do hamulców brembo to było odcięte z oryginalnych zwrotnic uszy montażowe i pomiędzy to wspawane jakieś grube pręty. Przewody hamulcowe oczywiście ori: tył troszkę ocierał o półosie bo był tak napięty, przód troszkę się pocił. Ale zza wielkich tarcz tego nie było widać. Poziom modyfikacji kozacki..


No i 99% tych projektów tak wygląda, pozostały 1% to wyjątki potwierdzające tą regułe. Ostatnio też ogladałem taki projekt stance z mojej okolicy, ma oczywiscie nawet swoj profil na FB, masakra taka że wstyd mi by było wyjechać z garażu, a właściciel mysli ze mucha nie siada laugh.gif Tak jak pisałem w innym temacie, ludzie którzy sie tym zajmują to ta sama mentalnosc co ci ktorzy w 90 latach robili badlooki w golfach i lakierowali kadety na zielono, tylko teraz mają wiecej kasy smile.gif zwykła pozerka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.