Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Cadillac CTS 3.6
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > GM Power Corner
specnaz14
Witam. Nie jestem pewny czy w dobrym dziale pisze tamat ale chciałbym się czegoś dowiedzieć o Cadillacu CTS 3.6.
Auto na papierze wygląda dość fajnie, świeży wygląd, dobrze wyposażone, rwd, spory silnik. Ale że auto mało popularne to cięzko u nas coś o nim poczytać, wygląda na fajną alternatywe dla oklepanych bmw i mercedesów.
Tylko wlaśnie jak Cadillac wypada na tle konkurencji, jeśli chodzi o awaryjność najważniejszych podzespołów? Silnik, skrzynia, przeniesienie napędu? Jakieś typowe bolączki tego modelu?

Pozdrawiam.
simon.pg
Silniki stosunkowo trwałe, jednakże łańcuchy rozrządu padają jak kafki a zamienniki tragicznej jakości;/ Przerabiam taki temat w suzuki xl7 z tym silnikiem. Dostępność części w wielu przypadkach słaba więc proszę się nie dziwić mechanikom gdy będą bramę wyjazdową pokazywać. Zdecydowanie polecam europejskie auta a nie te europeizowane.

Rozsądnych decyzji życzę.
BeeMiX
To nie jest ta sama rodzina co 3.0/3.2 w Saab/Opel ?
A d a m
Nie wiem ile w tym prawdy ale to 3.6 l cadilaca ma chyba taki sam wał korbowy co alfa 159 3.2.

Co do auta to zakochany jestem w CTS V jednak ta cena. Samochód na rynku europejskim bardzo rzadko spotykany, jeśli cenisz sobie indywidualizm to kupuj. Co do części to wiadomo passat to nie jest ale mamy internet i dużo gratów idzie znaleźć więc spokojnie. Moim zdaniem warto.
the Hitcher
Nie demonizowałbym z tym dostępem części. A autorowi proponuje zapytać na USA Cars Polska na fb
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.