Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: vr6 turbo odprężanie na tłokach
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
vwcaddypower
Witam chciałbym się dowiedzieć mianowicie o odprężeniu silnika 2.8vr6 na tłokach kto i gdzie to robi i w jakiej kasie czy lepiej zakuć silnik nie celuje w moce większe jak 400km więc chyba wystarczy odprężyć
RasPL
Odezwij sie do digitun zrobią jak potrzeba.
vwcaddypower
dzwoniłem do nich ale dopiero termin wolny ma na koniec września dzięki za info
16vg60
Mi Lamik kilka lat temu frezowal tloki z vr 2.9 w celu odprezenia ,moze on pomoze
mlody1921
Nie lepiej przekladka? Po co oslabiac tłoki
RasPL
No do Lamika tez nie masz daleko zadzwoń do niego wink.gif
vwcaddypower
spoko dzieki
vwcaddypower
miałem zrobioną przekłądke odprężająca jak trzeba to nie wiadomo z jakich powodów dostała się woda do silnika szczeliło aż uszczelki metalowe wypaliło możliwe że blok był juz kiedyś przegrzany albo jest krzywy a dobry blok kupić to masakra
kkkacper
CYTAT(vwcaddypower @ Sun, 25 Jun 2017 - 20:58) *
miałem zrobioną przekłądke odprężająca jak trzeba to nie wiadomo z jakich powodów dostała się woda do silnika szczeliło aż uszczelki metalowe wypaliło możliwe że blok był juz kiedyś przegrzany albo jest krzywy a dobry blok kupić to masakra


a silnik przygotowany jak nalezy? Czy na lapu capu skrecony i potem dziwota, ze kuku? Bo z Twojej odpowiedzi mozna wnioskowac, ze silnik skrecony bez zadnej wczesniejszej obrobki..
bolid11
Sam ostatnio sie meczylem z kupnem dobrego bloku, 3-4 zakup dopiero okazal sie trafiony...
RasPL
A czego wy w nich szukacie ? Jakiego bloku vr nie widzialem to nadawal sie do odbudowy.

A do kolegi z tematu. Zostaw odprezanie na tlokach skoro przekładką nie ogarneles. Doucz sie popatrz jak to sie robi i potem rób
vwcaddypower
silnik kupiłem w całości już uturbiony wymieniłem świece kable zapłonowe świece olej przełożyłem do swojej budy i podczas strojenia wyszczeliło spod głowicy była dziadowa uszczelka odprężyli tak jak trzeba głowica została zrobiona bo zawory i reszta też kiepskie były i po ponownym złożeniu dostała się woda do silnika więc chyba blok krzywy
vwcaddypower
znajomy ma odprężony na tłokach robił to u lamika i fajnie mu chodzi złożę silnik od podstaw bo poprzedni właściciel zrobił lipe dzięki wielkie za pomoc panowie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.