Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zwiekszenie limiteru w ecu delco
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > GM Power Corner
juliusz
Witam potrzebuje przeniesc limiter obrotów w swojej astrze x16xel z ecu delco obdzwoniłem wszystkie firmy z google które zajmuja sie programowanie i chipem i nikt nie moze sobie z tym poradzić. Podobno żeby to zrobic trzeba szczytać kod z procesora przerobić go i wgrać ponownie. Znacie kogoś kto mógłby coś takiego zrobić ?
ddziaduch
Chyba nikt takich silników nie robi. Z ciekawości - po co chcesz zwiększać?
vakir
CYTAT(ddziaduch @ Tue, 30 May 2017 - 15:03) *
Chyba nikt takich silników nie robi. Z ciekawości - po co chcesz zwiększać?


Jeśli to ten sam sterownik co w lanosie to ukraińcy robią chipsy do tego ecu tongue.gif
Widziałem gdzieś gotowce na ukraińskich forach, nawet widziałem, że ktoś miał przełącznik "STOCK" i "TJUNING" na puszcze od ecu biggrin.gif

Aczkolwiek ja bym poszedł w ecumastera...
juliusz
Mam boxa mantzla z przepustnica 60mm, ostrzejsze walki, regulowane kola, obrobioną głowice, 421, zamach 4,4kg
Do tego składam itb wiec aż sie prosi zakręcić wyżej smile.gif
Jak sie nie uda to zakładam det3 z podłączenie sobie poradzę gorzej z mapa :/
Być moze ze to ten sam sterownik, a co sprzedawali kostkę do wlutowania ?
LaniR1
W Lanosie miałem przesuniętą odcinkę właśnie za pomocą chipa.
Jeszcze zanim pojawił się DET3.
Odcinka ustawiona na 7,500
Jest też już zrobione przyłącze do DET3.
Jak coś komp na sprzedaż.
juliusz
Ile chcesz za ten komp ?
juliusz
Je bym to zrobił tak ze szczytalbym mapę z tego ecu i wgrał do siebie ciekawe czy by to zadziałało
Lanos tez ma delco jeśli korzysta z tych samych czujników to powinno zadziałać
LaniR1
A16DMS to prawie to samo co Xel różnice są iluzoryczne.
Hamowałeś już swojego Opla ?
Mi się udało z wolnossaka bez ITB wykręcić 152hp.
Teoretycznie Opel N/A powinien robić trochę lepsze kreski bo ma bardziej doprężające tłoki.

Co do kompa PW
juliusz
Nie hamowalem ale robi robote, nie wieza mi ze tam 1.6 siedzi smile.gif na hamownie ze strojeniem wybiore sie jak porobie wszystkie rzeczy z zaplanowanych
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.