Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Puchar Polski w Wyścigach Równoległych (1/4 mii) 25 czerwiec II Runda
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Zloty, zawody, imprezy
yogibaboo
Drodzy zawodnicy , zapraszamy do rejestracji na drugą rundę Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych, który odbędzie się 25 czerwca w Ułężu. Nie musicie jeździć po Europie, wystarczy , że przyjedziesz do nas smile.gif. Tym razem to impreza jednodniowa, choć staramy się o to by móc pojeździć też 24. Jak będzie - obserwujcie wątek i nasz fp i fp Pucharu. Nic sie nie zmienia, nawet numery.
Koszt 150 zyla mechanik gratis ( może mieć pomalowane paznokcie i nie wiedzieć co to cooler ) oraz posiłek dla drivera.
bezpośredni link do formularza :
http://coda-art.pl/form/form_pl2.docx
LexusISFCCSR
https://youtu.be/fL7S7KfV3KQ

wink.gif Zapisany!
yogibaboo
Link do listy zawodników II Rundy PPWR:
https://www.facebook.com/1412011138841549/p...e=3&theater
bolus1
doświadczeni użytkownicy polskich lotnisk, pytanie jak wygląda "pas" w Ułężu? Chce sobie pokibicować ale mam kawałek drogi, a nie chce patrzeć na samochodu ruszające pod górkę(olsztyn) albo na nawierzchni bez trakcji (wilcze, pruszcz gdański)
pozdrawiam.
Mickey
CYTAT(bolus1 @ Sat, 27 May 2017 - 19:08) *
doświadczeni użytkownicy polskich lotnisk, pytanie jak wygląda "pas" w Ułężu? Chce sobie pokibicować ale mam kawałek drogi, a nie chce patrzeć na samochodu ruszające pod górkę(olsztyn) albo na nawierzchni bez trakcji (wilcze, pruszcz gdański)
pozdrawiam.


Asfalt w góre, ale bywały tam Polskie rekordy

przepraszam że swój film ale jest mi łatwo biggrin.gif

https://www.youtube.com/watch?v=yghAud37vXA
yogibaboo
Generalnie lotnisko jest budowane z przełamaniem smile.gif. Ale potwierdzam słowa Mickey a, na Ułężu padały dobre czasy również.
specu
Olsztyn jest pod górkę, ale rekordy padały gęsto. Bo trakcja

Ułeż to średnia polska trakcja
pyza-2
Pytanie - czy pomiar będzie robiła ta sama Firma co ostatnio - NHRA ?
yogibaboo
DHRA i WST&Prorace podpisało Umowe na wyłączność i wspólpracę na 5 lat, więc na 100 % tak:)
yogibaboo



Mały upgrade jak widzicie. oraz plan imprezy :Plan zawodów II Runda Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych
Biała Podlaska 24-25 czerwca

Sobota

14.00 – 20.00 Badanie Kontrolne
14.30 Odprawa Zawodników
15.00 -18.00 Treningi Przejazdy wolne/eliminacje ( opcja do uzgodnienia na odprawie)
18.00- 21.00 Eliminacje część I
21.10 Wyniki Eliminacji I

Niedziela.

8.00 – 12.00 Badania kontrole
8.10 – Odprawa zawodników ( obowiązkowa)
8.30 – 14.30 Eliminacje część II
8.30 – 9.30 – samochody
9.30 – 10. 00 – motocykle
10.00- 11.00 – samochody
11.00-11.30 motocykle
11.30 – 12.30 – samochody
12.30 – 13.00- motocykle
13.00- 14.00 – samochody
14.00-14.30 - motocykle
14.40 – Wyniki
14.45 Odprawa zawodników przed półfinałami i finałami
15.00 – 16.15 – półfinały
16.30 – 17.30 - Finały
17.45 – Ogłoszenie wyników
18. 00 Wręczenie Pucharów

Opcja super finału ( samochody/motocykle) do uzgodnienia z zawodnikami na odprawie
Link do rejestracji i regulaminów:

http://wst.net.pl/eventy.html?eventId=37
Sugerujemy zapoznanie się z regulaminem głównym (regulamin ramowy)
prosimy o poważne potraktowanie sugesti z BK na pierwszej rundzie
Fawor
informacyjnie: czy piła w Waszym wydaniu jest aktualna?
pinin
Piła nadal stoi pod znakiem zapytania. Szanse coraz mniejsze, ale jednak.

Co do badań kontrolnych - zapewne część z was wie, co się działo na KOG w zeszły weekend. Auta robią się coraz szybsze, ryzyko awarii wzrasta znacznie z roku na rok. Sędziowie techniczni nie są tam po to, żeby się "czepiać", tylko po to, żebyście mieli większe szanse wyjść z auta w razie problemów bez większych problemów.
Wypadek Uwe pokazał, że system gaśniczy nie jest fanaberią, dzięki niemu wyszedł z auta z tylko drobnymi poparzeniami.
yogibaboo
Rejestracja online jest do piątku. Prosimy zatem o rejestracje w tym systemie. Rejestracja na miejscu jest droższa.
link do rejestracji :
http://coda-art.pl/form/form_pl2.docx
pyza-2
Rozumie, że eliminacje są w sobotę też i wyniki z soboty będą zaliczane jako przejazdy eliminacyjne do niedzielnych finałów
yogibaboo
Dokładnie jak poprzednim razem. Czyli tak smile.gif
Driftman
Panowie jak wrażenia ? Jakie wyniki ?
Niestety nie dałem rady dojechać
olozwirski
Cos na temat półfinałów i finałów. Do tej pory u nas były rozgrywane w systemie pro czyli 1-4 2-3. Teraz zostaliśmy uraczeni systemem sportsman który z zasady łączy zawodników z szybszej ligi z wolniejszymi (o ile jest tylu zawodników w klasie...)
To jest ok, tylko dobrze by było takie zmiany ogłosić wcześniej co by można się dokształcić a nie wystawać pod buda zawodów i prowadzić dyskusje.
Różnica miedzy pro a sportsmanem w linkach.
http://www.raceamerica.com/download/ladders/ladr16p.pdf
http://www.raceamerica.com/download/ladders/ladr16s.pdf
Toldi
To prawda dziwnie wyszło - bo taka zmiana, która była dośc poważna zmiana rozgrywania zawodów powinna byc ogloszona sporo wczesniej jednak.
pyza-2
Racja, ta zmiana w trakcie zawodów systemu rozgrywania finałów tylko skomplikowała i niepotrzebnie posiała "zamęt" wśród zawodników.
Tu nie dyskutuję, czy to lepszy czy gorszy system tylko zawodnik przed zawodami musi wiedzieć jak te zawody będą rozgrywane i punktowane.
Apeluję , żeby Organizator podał już teraz jakim systemem będą rozgrywane następne rundy Pucharu Polski, żeby nie było zaskoczenia.
Przydało by się też ogłosić aktualną sytuację punktową po 2 rundach.
Poza tym organizacja OK, pomiary OK, prowadzenie zawodów OK, jedynie trochę mało widzów ......
jackkpl
Chciałbym śledzić rozgrywki na 1/4 mili w naszym kraju, ale z tych imprez nie ma ani mediów, ani wyników. Tak ciężko wrzucić coś na fejsa czy googledrive?
yogibaboo
No zamieszało się trochę i niestety przyłożyłem do tego swój palec, miało być fajnie więcej jazdy dla zawodników spoza czwórki. Nie trafna moja decyzja, biere ją na klatę smile.gif. Jako organizator( yogi) też się podpisuję pod Olem . Natomiast, w regulaminie jest napisane , że można przeprowadzić zawody systemem pucharowym więc tu nie trzeba nic dodawać ino poinformować może w uzupełniającym. Zaletą tego systemu jest dostępność strefy finałowej dla większej liczby kierowców i obierania strategi w eliminacjach (tak wiem, musicie wiedzieć o tym wcześniej raz jeszcze mówię sorry) wady , to dłuższe rozgrywanie tego typu finałów . Dlaczego są byerun y, chodzi o to aby każde auto wykonało taką samą liczbę startów w strefie finałowej do momentu finału. Jechaliśmy jednak systemem pro, miał być sportsman. ALe skoro jesteśmy już przy drzewkowej dyskusji, możemy wrócić do momentu pierwszej rundy i rozgrywać tylko czwórkę z tym, że dodamy mały finał ( walka o 3 miejsce) lub też jechać pełne drzewko oczywiście będziecie o tym wiedzieć wcześniej smile.gif. Obiecuję, że nie będę eksperymentował podczas kolejnej rundy smile.gif. Poza tym dziękuję, że byliście z nami , pozdro od całej Ekipy WST i PRORACE. Dzięki Wam i atmosferze jaka panuje na Pucharze, chce się na robić dla Was kolejne rundy smile.gif.

Co do wyników, nie dostalismy ich tak sprawnie jak ostatnio i czekamy. Na razie mamy finały. Mam nadzieję , że wieczorem pojawi się całość już
specu
CYTAT(yogibaboo @ Thu, 29 Jun 2017 - 13:31) *
No zamieszało się trochę i niestety przyłożyłem do tego swój palec, miało być fajnie więcej jazdy dla zawodników spoza czwórki. Nie trafna moja decyzja, biere ją na klatę smile.gif. Jako organizator( yogi) też się podpisuję pod Olem . Natomiast, w regulaminie jest napisane , że można przeprowadzić zawody systemem pucharowym więc tu nie trzeba nic dodawać ino poinformować może w uzupełniającym. Zaletą tego systemu jest dostępność strefy finałowej dla większej liczby kierowców i obierania strategi w eliminacjach (tak wiem, musicie wiedzieć o tym wcześniej raz jeszcze mówię sorry) wady , to dłuższe rozgrywanie tego typu finałów . Dlaczego są byerun y, chodzi o to aby każde auto wykonało taką samą liczbę startów w strefie finałowej do momentu finału. Jechaliśmy jednak systemem pro, miał być sportsman. ALe skoro jesteśmy już przy drzewkowej dyskusji, możemy wrócić do momentu pierwszej rundy i rozgrywać tylko czwórkę z tym, że dodamy mały finał ( walka o 3 miejsce) lub też jechać pełne drzewko oczywiście będziecie o tym wiedzieć wcześniej smile.gif. Obiecuję, że nie będę eksperymentował podczas kolejnej rundy smile.gif. Poza tym dziękuję, że byliście z nami , pozdro od całej Ekipy WST i PRORACE. Dzięki Wam i atmosferze jaka panuje na Pucharze, chce się na robić dla Was kolejne rundy smile.gif.

Co do wyników, nie dostalismy ich tak sprawnie jak ostatnio i czekamy. Na razie mamy finały. Mam nadzieję , że wieczorem pojawi się całość już
powinno być 1z42z3 potem mały finał i finał. Czekamy na generalke
pinin
CYTAT(specu @ Thu, 29 Jun 2017 - 18:40) *
powinno być 1z42z3 potem mały finał i finał. Czekamy na generalke


W Polsce tak, na poważnych zawodach już tak niekoniecznie. Poza tym, inne ustawienie daje większe szanse dla wolniejszych aut, a to może być dość ciekawe - oczywiście piszemy o klasach w których jest więcej niż 1-2 zawodników.
nadolST
Wiadomo już gdzie odbędzie się III runda?
yogibaboo
Dziś dajemy wam wyniki z dwóch dni ( wszystkie wasze przejazdy włączając finały) . Jutro generalka i wyniki kwalifikacji oraz finały.
http://wst.net.pl/upload/all-performance_488.pdf

Jeśli chodzi o lokalizację to są brane dwa miejsca pod uwagę na ten moment. Na pewno zmieni się termin ( najprawdopodobniej). Do środy powinniśmy mieć już 100 procent pewności.
HIO
CYTAT(pinin @ Thu, 29 Jun 2017 - 21:26) *
W Polsce tak, na poważnych zawodach już tak niekoniecznie. Poza tym, inne ustawienie daje większe szanse dla wolniejszych aut, a to może być dość ciekawe - oczywiście piszemy o klasach w których jest więcej niż 1-2 zawodników.



Skoro pierwsza impreza była super, w drugiej też wszystko pod kontrolą to można było sobie pozwolić na mały eksperyment. wink.gif
Jedyne czego zabrakło to informacji przed zawodami. Nie wyszło - organizator przeprasza i mimo tej przygody impreza odbierana przez wszystkich bardzo pozytywnie czyli.... było naprawdę dobrze smile.gif

Jeżeli macie dwudniowe imprezy to może zrobić w sobotę jakąś klasę tak dla zabawy i wtedy przetestować jakiś nowy system - zebrać zawodników (8 czy 16- auta i motocykle) z różnych klas mieszczących się z czasami np w 1 sekundzie i wtedy puścić ich po drzewku. cool.gif rolleyes.gif i tak zawodnicy jadą eliminacje to może chcieliby poćwiczyć coś z reakcją smile.gif
pinin
CYTAT(HIO @ Fri, 30 Jun 2017 - 10:48) *
Skoro pierwsza impreza była super, w drugiej też wszystko pod kontrolą to można było sobie pozwolić na mały eksperyment. wink.gif
Jedyne czego zabrakło to informacji przed zawodami. Nie wyszło - organizator przeprasza i mimo tej przygody impreza odbierana przez wszystkich bardzo pozytywnie czyli.... było naprawdę dobrze smile.gif

Jeżeli macie dwudniowe imprezy to może zrobić w sobotę jakąś klasę tak dla zabawy i wtedy przetestować jakiś nowy system - zebrać zawodników (8 czy 16- auta i motocykle) z różnych klas mieszczących się z czasami np w 1 sekundzie i wtedy puścić ich po drzewku. cool.gif rolleyes.gif i tak zawodnicy jadą eliminacje to może chcieliby poćwiczyć coś z reakcją smile.gif


Jasna sprawa - z tą klasą eksperymentalną to fajny pomysł. Myślę, że nie będzie większych problemów ze strony organizacyjnej, jedynie zawodnicy muszą potwierdzić taką chęć. Ja bym też chciał chociaż raz sprawdzić coś w stylu ProET, bo na KOGu to fajnie działało smile.gif

Zobaczymy jeszcze co i jak z następną imprezą, ale planujemy kilka rzeczy wprowadzić wzorem z zagranicy jeśli chodzi o zapewnienie jeszcze większego bezpieczeństwa. Tutaj będzie polityka małych kroków, ale to akurat się zawodnikom spodoba - na tych zawodach rozmawiałem z wybranymi i opinie były pozytywne smile.gif
mielcarek
Piła jako lokalizacja jest już wykluczona?
Pomyślcie o Zegrzu Pomorskim. Wreszcie coś w zachodniej części kraju coś by było. No i trakcja pozwala jechać szybciej niż w Białej czy Wilczych.
Ricoshet
Potwierdzam, asfalt rewelacja, równy przyczepny. Chyba od ponad 5 lat nie było żadnej imprezy w Zegrzu...
2M-maniek
Również w południowej Polsce nic się nie dzieje
yogibaboo
szczerze powiem, że w kamieniu zostałem zbyty w mało profesjonalny sposób....
yogibaboo
wyniki i klasyfikacja generalna:
http://wst.net.pl/wyniki.html
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.