Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: topi sie pokrywa ratunku
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
kondzio233
Witam mam problem z pokrywa zaworów w silniku z20let ktora jest plastikowa firma która mi zrobiła zbyt blisko kolektor wydechowy nic nieporadzi mniejsza z tym

wlasnie dzisiaj juz sie przetopiła całkiem ze olej spływa po bloku silnika

macie jakies pomysły jak zrobic najlepiej jakies osłony miejsca miedzy kolektorem a pokrywa jest moze z 3mm

dodam ze pokrywa z alumiunium robi sie ale bedzie dopiero za miesiąć

jakies materiały ktore odbijają ukrop?? 900 stopni ?
tomeQ
Owiń kolektor porządnym firmowym bandażem ceramicznym, wywal bazaltowy bo przy jednej warstwie nie robi szału. Jeździłem przez kilka lat z ceramicznym i kilka z bazaltowym, różnica w temperaturze warstwy zewnętrznej bandaża jest znacząca, na korzyść ceramicznego. Ma oczywiście swoje minusy ale jeśli chodzi o temperaturę to sprawdzi się lepiej.
GrzesiekK.
Weź znajdź kumatego spawacza i Ci raz dwa przespawa tenfelerny runner od 1 cylindra co smaży pokrywe puszczając go przodem.
Wojtek
tylko przespawanie runnera
deejey!
Ten runner i jego ułożenie nie ma żadnego logicznego wytłumaczenia, nie dość, że daleko to jeszcze do nie na wprost... Przespawać i po problemie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.