Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: E39 530d brak mocy błąd 4704
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
groszek1570
Witam. Mam e39 530d i problemem jest brak mocy , straszliwy smog trujacy ludzi jadących za mną. Wywala mi błąd 4704 -cisnienie wtrysku wstepnego- za niskie ciśnienie . Od razu powiem że glowna pompa daje dobre cisnienie bo dochodzi do 1300barow , pompka progowa i w zbiorniku nowa. Może wy wpadniecie na jakiś pomysł co może być . Pozdrawiam.
Mis
Katalizator jest na miejscu?
Zaworek ciśnienia wstępnego wymieniony?
Jakie ciśnienie wstępne?
groszek1570
Po podlaczeniu zegara za filtrem niecale 3bary
groszek1570
A na komputerze 4bary a po dodaniu gazu spada do 3.50
Mis
Średnie to ciśnienie wstępne. Jak masz nową podprogową pompę i filtr to jeszcze zaworek regulacji ciśnienia podprogowego może szwankować.
Odnośnie smrodu to katalizator jest czy wycięty?
groszek1570
Katy sa wszystkie. A może pierdolic czujnik ten co jest na górze filtra paliwowego?
Mis
Raczej nie, bo pokazuje sensowne wartości, nie powinno śmierdzieć przy sprawnych i zamontowanych katach, obstawiam uszkodzony zaworek regulacji ciśnienia wstępnego.
groszek1570
Ale nie smierdzi tylko dymi strasznie i czuc ze ja cos dlawi. A moze byc tak odma zarypana?
Mis
Wątpię, sprawdź szczelność dolotu - turbo, ic, kolektor ssący.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.