Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kanapka pod glowice zetec
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
hold
Witam chce odprerzyc silnik 2.0 zetec i mam pytanie czy jeśli zamiast środkowej warstwy stalowej dam płytę 3mmm to uszczelka wytrzyma doladowanie ? Środkową warstwą ma jeszcze takie zgrubienie na do uszczelnienia cylindrów a płyta wypalona już by tego nie miala ma to rację bytu ?
Łukasz GDY
A może nie kombinować i kupić gotowy produkt? http://www.burtonpower.com/cometic-multi-s...-c4280-070.html
Fakt, że będzie mniejsze odprężenie, ale może Ci wystarczy?
hold
Seryjna uszczelka w tym 2.0 Silver Top ma włąsnie 1.75mm i jest z jakiegoś tworzywa. Czyli CR 10:1 czyli zostaje seria. Chyba jednak kupię 2 uszczelki i zrobie kanapkę troche uproszczoną czyli
<dolna warstwa stalowa z przetłoczeniami:środkowa warstwa z wargą:custom podkładka:środkowa z wargą:górna stalowa przetłoczeniami > czyli bedzie z 5 elementów a nie tak jak z 2 uszczelek plus custom płyta czyli razem 7 warstw smile.gif Chodź myślałem że uda się do seryjnej 3 warstwowej MLS podmienić środkową warstwę na custom płyte z kwasu ale ta środkowa warstwa ma właśnie w otworach cylindrów wywiniętą wagrę czyli podwójna grubość pewnie chcieli zwiększyć docisk w okół cylindra. Szczerze mówiąc to bedzie moja pierwsza kanapka i tak nie wiadomo jak zrobić żeby było dobrze tongue.gif
FF2004
Cometic kiedyś robił grubsze odprężające uszczelki do Zeteców.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.