Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: RWB WARSAW #1 | RAUH-Welt Begriff | Akira Nakai Builds Two Porsches 911 in Poland | 993 & 964
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
ddziaduch


W sumie mało z racingiem to ma wspólnego ale z tuningiem owszem. Jeśli było - proszę o usunięcie.
BeeMiX
Jakim tuningiem ? smile.gif
viggen
Zawsze mnie zastanawiało jak auto zrobione przy pomocy piły, wkrętów, silokonu i spreja będzie wygladało po 3-5 latach (pewnie bardzo ostrożnej) eksploatacji.

Jak jest zrobione ori 993 gt2 pod poszerzeniami? Bo zakładam, że z goła inaczej biggrin.gif
BeeMiX
To też są pocięte ori błotniki tylko że w całości lakierowane. Pod poszerzkami są uszczelki, a nie rozmazany sylikon z palca, plastikowe nadkola na cała szerokość. No i mają troche mocy a nie 260hp w automacie laugh.gif
ddziaduch
Też mnie to zastanawia jak te auto będą wyglądały. Nie pokazali na filmie czy ten gość zabezpiecza czymś elementy. Napisałem do autora filmu, ale jeszcze nie odpisał.
BartekSz
Niektóre nadmuchane prosiaki od RWB są ładne ale większość jest nadmuchana jak dupa meksykańskiej kobity, buzia niby ładna ale tyłek wielkości 20' kontenera.

To sprejowanie napisów na przedniej dokładce czy na siatkach to trochę drut ale widać taki jest ten styl. Co oznaczają napisy "idlers" malowane na oponach?
[Yossarian]
Idlers to klub w Japonii organizujący wyścigi. A dlaczego na oponach? Bo RWB - tu nie ma logiki. Sensu za grosz, marketingu od groma, druciarstwa sporo wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.