Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Puchar Polski w Wyścigach Równoległych (1/4 mii) 6-7 maj Biała Podlaska
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Zloty, zawody, imprezy
Stron: 1, 2
yogibaboo
Zapraszamy serdecznie zawodników do rejestracji na I Rundę Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych w Białej Podlaskiej.
Wszelkie informacje oraz formularze do pobrania pod linkami :
http://www.wst.net.pl/eventy.html?eventId=36

Jeden z najlepszych pomiarów w Europie znani miedzy innymi z KOG - DHRA

Wiecej informacji na fanpage Puchar Polski w Wyścigach równoległych już wieczorem !

Ekipa WST oraz Prorace zaprasza zawodników i kibiców na to wydarzenie.

regulamin:
http://www.pzm.pl/pliki/zg/samochody/2017/...gi_1-4_mili.pdf


Ekipa WST oraz Prorace zaprasza zawodników i kibiców na to wydarzenie.
bolus1
zrobisz listę uczestników? jest to ważne dla potencjalnych kibiców
yogibaboo
Lista startowa będzie dostępna od niedzieli. Na stronie WST.
pyza-2
Czekamy na listę Yogi ...
WojtekB
I nr konta do wpłat za starty by sie przydał. Chyba że gdzieś jest tylko słabo szukam.
yogibaboo
Numerek konta będzie w swoim czasie, jest zawarty w regulaminie uzupełniającym, który jeszcze musi zatwierdzić PZM. Do listy podczepię link na razie z fp.

https://www.facebook.com/1412011138841549/p...e=3&theater

dany_47
a będą tym razem oba tory "sprawne"?
w zeszłym sezonie strasznie się przedłużało przez to że tylko na jednym torze chłopaki mogli śmigać
yogibaboo
A dlaczego miały by być niesprawne?
pyza-2
NHRA- najlepsi w EU - byłem na imprezach które robili pomiar w D, B i NL - perfekt - nie ma lepszych PROFI...
pyza-2
Ponoć już w piątek po południu będzie można potestować auta...czy tak ?
yogibaboo
tak, ale na własnych urządzeniach pomiarowych, bo chłopaki z DHRA przyjadą dopiero wieczorem
pyza-2
A czy w Street dopuszczona jest wymiana szyb w drzwiach na lżejsze zamienniki ?
Pawcio
CYTAT(pyza-2 @ Sun, 09 Apr 2017 - 19:20) *
A czy w Street dopuszczona jest wymiana szyb w drzwiach na lżejsze zamienniki ?


Nie, szyby musza być oryginalne w całym aucie.
yogibaboo
Dokładnie tak, zachęcam tez do studiowania regulaminu aby każdy zawodnik wiedział co z czym sie je smile.gif
yogibaboo
dla kibica:
https://www.facebook.com/1412011138841549/p...e=3&theater
yogibaboo
I konkursik dla kibiców !
https://www.facebook.com/1412011138841549/p...e=3&theater
yogibaboo
http://wst.net.pl/upload/regulaminuzupelniajacy_e5a.pdf

Regulamin uzupełniający !. Prosimy o zapoznanie się .
yogibaboo
timmy1985
Witam Panowie
Chętnie zabiorę się z kimś z okolic trójmiasta
yogibaboo
UWAGA zawodnicy . Korzystając z punktu 7.7 Regulaminu Ramowego klasy które się nie zbiorą nie zostaną włączone do klas wyższych. W klasach gdzie zbierze się od 1 do 3 zawodników liczba zdobytych punktów zostanie zredukowana o 50 %.

A tutaj link do najświeższej Listy zawodników:
https://www.facebook.com/1412011138841549/p...e=3&theater
Szefo444
yogibaboo czy w sobotę też będziemy jeździć klasami eliminacje??
yogibaboo
Raczej tak, wszystko zależy od chłopaków z DHRA. Druga rzecz to live streeming i reżyseria na żywo. Wiec będzie musiało to być
jakoś uporządkowane.
bolus1
jak wrażenia z soboty? jak pogoda? jak czasy? jak tor? jak organizacja? jak bardzo mam żałować że nie pojechałem?
bolus1
ps. ogladam stream mega smile.gif gratuluje na wstępie smile.gif
Mar-Tec
Zmiana scs na drha to strzal w 10. Puszczali bez klas i to owocuje tym ze wkoncu zawodnicy jezdzili do upadłego. Ogladajac strema mialem wrazenie ze to komentujacy nawet poganiali zawodnikow bo czasami nie mial kto jechac.
Stream Mega !!! tak dalej
az chce sie auto budowac i wracac do startow
GRE
gdzie mozna zobaczyc wyniki ?
darek.slawek
Yogi gratulacje!!!
Nawet nie spodziewałem się że w PL ktoś kiedyś ogarnie zawody 1/4 mili na tak wysokim poziomie.
Brakuje tylko kleju na 60ft aby nikt nie narzekał na brak trakcji.
Wierzę że i to ogarniesz w kolejnych rundach...
Pleśniak
CYTAT(GRE @ Sun, 07 May 2017 - 22:54) *
gdzie mozna zobaczyc wyniki ?


Ekipa Stowarzyszenia jest dopiero w trasie powrotnej z Białej, więc postaramy się załadować je jak najszybciej jutro i pewnie Yogi podlinkuje.
Przemek_speedbike
Nadchodzi zupełnie nowa jakość. Wyjeździłem się do upadłego.
Mam też takie pytanie, co się dzieje w przypadku gdy w półfinale dwóch zawodników będzie miało falstart?
DawidLwa
W końcu dobre informacje rolleyes.gif Jak trakcja ?
yogibaboo
Drodzy zawodnicy, bardzo dziękujemy za docenienie naszych wysiłków i starań aby imprezami 1/4 mili w Polsce można było się śmiało pochwalić poza naszymi granicami i żeby wam przede wszystkim dobrze się jeździło. Aby i zawodnik i organizator czekał już na następna rundę i mógł się cieszyć uczestnictwem !
A tu macie link do wyników kwalifikacji z dwóch dni :
http://wst.net.pl/upload/przejazdy_115.pdf
finałowe wyniki maja być nam przesłana w dniu jutrzejszym i bezpośrednio potem je zamieścimy !
HIO
Impreza wyszła SUPER !

Wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie, bez wpadek, z perfekcyjnym pomiarem, bez przestojów z nieznanej bądź dziwnej przyczyny, z bardzo dobrymi decyzjami ze strony Yogiego przy problemach z pogodą (oczywiście konsultacja z zawodnikami się odbyły i te odprawy też wyglądały profii). cool.gif biggrin.gif

Życzyłbym sobie żeby każda impreza w tym kraju była tak fajnie ogarnięta, żeby tak dobrze się udawała. smile.gif

PS. Autobus miejski dowożący kibiców na lotnisko - brawo. Jeżeli będzie to stałe rozwiązanie podczas dużych imprez na lotnisku, z całą pewnością więcej osób skorzysta i będzie mniej zapchany parking dla kibiców, których swoją drogą sporo było. smile.gif
Toldi
Polecam i JA smile.gif
Wszystko świetnie ( tylko pogoda troszke popsuła )
bolus1
jest gdzieś więcej info o tym corrado 4x4 z kopciuchem?
olozwirski
Nowa jakość, mogę tylko pochwalić! Oby tak dalej!
cowboy
kurcze, nie do wiary, wszyscy są zadowoleni po imprezie wink.gif

czyli da się !
silverarrow_S3
Bylo super, to nie ulega watpliwości!:) ale zeby bylo tak dalej w glownej mierze zalezy od zawodnikow bo jesli was bedzie wiecej to kibicow tez przybędzie!
Bedzie dla kogo to robic i bedzie mial kto sie bawic:)
yapko
bolus1 Sebastian Knąber - znany zawodnik od czasu Night Power. Dowiedziałem się że awaria wykluczyła auto z zawodów i boju o czasy, a auto jest naprawde fajne

silverarrow S3 - masz racje. więcej zawodników trzeba na tych imprezach. Każdy się wyjeździ. Poganiałem i zachęcałem zawodników żeby się ustawiali. Pomiar czasu i puszczanie jest na poziomie świetności SSS, a chłopaki mówili że 250 pojazdów to dla nich mała imprezka. Kolejka czekających wydłużyła się w momencie wjazdu na tor motocyklistów w sobotę na pierwszą sesję i tylko wtedy. W niedziele czarne m4 pojechało 18 przejazdów, a eliminacje trwały tylko do godziny 14, a zaplanowane były dłużej

Z mojej strony mam nadzieje, że się podobał duet Mikiciuk/yapko, bo wydaje mi się że to bardzo dobra równowaga miedzy rozpoznawalnością przez lokalsów i moją osobą ktora zna wszystkich ludzi "na tej wyspie"

lukfk
Kilka słów ode mnie , Impreza tak jak mówiono bardzo dobrze zorganizowana także gratulacje, pogoda płatała figle no ale taki jej urok, kibiców wydaje mi się że było sporo.
Naprawdę duży rozmach jak na Polskie warunki,także życzę tylko organizatorom żeby imprezy bilansowały się finansowo ,bo pewnie sam ten pomiar DHRA kosztował kilka tys Euro, trzymajcie tak dalej i może być z tego cykl na europejskim poziomie

Dawid pytałeś o trakcje ,w moim odczuciu trakcja była średnia zrobiłem 60ft 1,65, dzień wcześniej testując na brudnych betonowych płytach na rudnikach robiłem 1,5 na tych samych ciśnieniach w oponach,
Z takich starych wyjadaczy to też chyba wszyscy 0,5-0,6 sekundy czasami ponad sekundę słabiej niż życiówki , Paweł Grelich pomimo zaawansowanej kontroli trakcji mielił kapcia przez całe 400metrów :-)
Ja zrobiłem życiówkę 10,4 ale szczęście zdecydowanie nie było ze mną na tych zawodach :-) także myślę że jest jeszcze sporo do urwania :-)
bolus1
Yapko szacun za wiedzę jeżeli nie googlowales w momencie komentowania przykład różnic gladerow
pinin
Oprócz pomiaru, który bije wszystkie inne w kraju na głowę, było mega ze strony zawodników.
Ekipa od pomiaru czasu pokazała, jak to się robi profesjonalnie smile.gif

Jest jeszcze parę rzeczy do przemyślenia, ale idziemy w bardzo dobrym kierunku!

PS: ja tylko jeszcze przypomnę zawodnikom, aby zajęli się niezgodnościami w autach wykazanymi w badaniu kontrolnym. Jak widzieliście, było dość szczegółowe - to dopiero początek sezonu, ale przy czasach najszybszych pojazdów w klasach główny nacisk będzie kładziony na bezpieczeństwo. W razie pytań, śmiało możecie się odzywać do Yogiego bądź do mnie - z chęcią pomożemy smile.gif
mbwiejska12
Reaktywacja ćwiartki w Polsce. Na takie zawody to można jeździć. Pomiar i organizacja prima sort. To się nazywa jakość w drag racingu.
yogibaboo
Drodzy zawodnicy Link do Wyników finałowych :
http://wst.net.pl/wyniki.html
GodISmE
Wyscigow na zwyklych torach juz nie organizujecie? Jak tam 370z torowa, istnieje jeszcze ten projekt?
yogibaboo
Narazie nie. , A Zeta istnieje i jest do sprzedania
Ricoshet
Zawody były naprawdę dobrze zorganizowane. Praktycznie nie było do czego się przyczepić, no może poza pogodą, która uwielbia zaskakiwać zwłaszcza pod koniec zawodów.

Na plus:
- Ekipa DHRA - pełna profeska, jak wcześniej wspomniane niektórzy zrobili po milion przejazdów wink.gif
- Czytelna tablica z wynikami
- Kometarz Yapko, Mikiciuk - w duecie można więcej smile.gif
- rozplanowanie imprezy, dużo atrakcji pobocznych, catering, pokazy driftu itp.
- Suszenie toru, wpuszczenie aut kibiców - świetny pomysł!

Na minus
- Pogoda

Z tego miejsca podziękowania dla Yogiego za możliwość udziału z zawodach jako media smile.gif Z nagranych materiałów stworzyłem taki oto filmik. Mam nadzieję, że się spodoba smile.gif

https://www.youtube.com/watch?v=_EtDNMCddS8...eature=youtu.be
DawidLwa
Nie działa filmik
GodISmE
CYTAT(yogibaboo @ Sun, 14 May 2017 - 12:16) *
Narazie nie. , A Zeta istnieje i jest do sprzedania


Podeslij link do ogloszenia i pelnej specyfikacji plz. Moze byc PW.
Ricoshet
Film prawdopodobnie nie działa na aplikacjach mobilnych ponieważ "filmik ma dopasowania z materiałem z podmiotów trzecich" czyli chodzi najprawdopodobniej o muzykę (pierwszy raz mam taką sytuację). Niestety nic się nie da z tym zrobić zatem jedyną opcją jest oglądanie przez laptopa/peceta...
NoNameBart
Drugi półfinał klasy Steer FWD
nie Dariusz Rejkowski tylko Bartłomiej Siemieniuk Crx
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.