Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jakie cewki do x30xe
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > GM Power Corner
badboy2673
Witam. Potrzebuje do omegi x30xe cewki zaplonowe w miejsce tych ch... przewodow zaplonowych, ktore beda dazialac na zaplonie fabrycznym (wasted spark). Ma ktos u siebie cos sprawdzonego? Z gory dzieki.
krycha90
Coś by się od jakiegoś vaga dobrało tylko pwiedz jak chcesz to rozwiązać? z jednej wiązki na 6? utrzyma to motor bez wypadania?

Jeśli chodzi o cewki to musiałbyś wrzucić mniej więcej coś takiego jak to beru "ZSE 032 0040102032" tylko że to będzie pod irydową świecę.
badboy2673
CYTAT(krycha90 @ Tue, 14 Feb 2017 - 10:13) *
Coś by się od jakiegoś vaga dobrało tylko pwiedz jak chcesz to rozwiązać? z jednej wiązki na 6? utrzyma to motor bez wypadania?

Jeśli chodzi o cewki to musiałbyś wrzucić mniej więcej coś takiego jak to beru "ZSE 032 0040102032" tylko że to będzie pod irydową świecę.


witam. sa 3 sygnaly i 15 na wtyczce do cewki czyli po 2 cyl na sygnał .tak chciaalbym zasilic te cewki tymi sygnalami i 15 na kazda cewke, ma to działac ja w ori tylko ze cewka bezposrednio na cylinder i dlatego pytam jkie cewki beda dzialac bezawaryjnie na zapłonie ws
ddziaduch
A cewy z y26 albo y32/z32 nie podejdą?
badboy2673
CYTAT(ddziaduch @ Wed, 22 Feb 2017 - 16:11) *
A cewy z y26 albo y32/z32 nie podejdą?

mam alu pokrywy pod przewody dlatego szukam pojedynczych. a czy zapłon w 2.6/3.2 działa w ws?
badboy2673
Nikt nie pomoze ?? huh.gif huh.gif
specu
Nie znam się na prądzie i sterowaniu. (ja mam EMU) Cewki mam 036 905 100 B
badboy2673
CYTAT(specu @ Mon, 06 Mar 2017 - 07:35) *
Nie znam się na prądzie i sterowaniu. (ja mam EMU) Cewki mam 036 905 100 B

dzałaja w di czy ws? ale pewnie di jak emu?
kuki_VU
W 2.6/3.2 kazdy cylinder jeat sterowany indywidualnie
pawelc
Też byłbym zainteresowany takim rozwiązaniem. Tak się zastanawiam nad cewkami z renault megane ,laguna. Tam zapłon o ile się nie mylę to wasted spark, z tym że nie wiem jak to będzie wyglądało parametrycznie. Zakupię może na próbę 2szt i zobaczymy czy da rade.
badboy2673
Witam. A mozesz podrzucić nr tych cewek?
W omedze tez po 2cyl podaje iskre.
pawelc
Mam te cewki u siebie ,na dniach będę kombinował, tyle co sprawdziłem na szybko iskra jest generowana. Łączone są szeregowo
Nr to valeo 21603121-9
2M-maniek
CYTAT(pawelc @ Mon, 27 Mar 2017 - 16:12) *
Mam te cewki u siebie ,na dniach będę kombinował, tyle co sprawdziłem na szybko iskra jest generowana. Łączone są szeregowo
Nr to valeo 21603121-9

Ogarnales to kolego i działa??? Mam dość kupowania kabli, kuny i koty wpierdalaja mi je raz w tygodniu ani opryski ani kostki kiblowe nie działają tylko że ja mam megasqrita ale na ori cewce , myślę że powinno harczec
manieko58
Ja tez jestem ciekaw wynikow. Sam mysle o wywaleniu kabli. Daj znac co i jak z modami
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.