Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Układ paliwowy a4 b8 2.0 tfsi quattro 400+
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Audi Sport
maciek_audi
Witam, podobno pompa wysokiego ciśnienia i wtryski starczają do 400 km a pompa w baku do 360 km max , jaką pompę polecicie do baku p&p ? Podobno do niektórych tsi/tfsi potrzebny jest jeszcze moduł żeby nie odłączało tej pompy a jak jest w b8 ktoś miał z tym do czynienia ?
dr_aus
MAciek, jeśli chodzi o konstrukcje koszyczka to jest u mnie opanowane, możemy sie pobawić z wkladami, narazie wrzuciłem do jednego walbro255 i zobaczymy czy sie sprawdzi . one mają dośc mały pobór prądu wiec seryjny sterownik starczy. Możesz zapodać moduł z ttrsa, ten obsługuje wieksze prądy, ale to będzie ciezko dostać.

Na HPFP można wykręcić jeszcze troche wiecej, są upgradowane pompy na dużo wyższe ciśnienia niż seryjne 115bar. W TTRS jest w serii 130bar, a widziałem gdzieś pompy na 160barów jeśli dobrze pamiętam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.