Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ciekawe auto za 40tys
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Chcę kupić auto, kupiłem auto
Stron: 1, 2
oka
Witam. Powoli rozglądam się za czymś ciekawym w granicach 40k.
Moje kryteria:
-4 drzwi (można to nagiąć)
-musi mieć bagażnik taki żeby weszło 4 torby
-jak najmocniejsze i dające ogromny fun z jazdy
- preferuje benzynę lub benzynę z gazem chyba że trafi się jakiś mega fajny diesel
- nie musi być jakiś bardzo młody rocznik

Jest w domu 2.7 bit po programie, do przodu jedzie super ale po zakrętach już nie. Rozglądałem się za trochę świeższym S4 B6 ale cięzkie 4,2 w zakrętach się nie sprawdza plus wszystkie bolączki tego modelu. Nie przewiduję jakichś dużych modów. Czy jest na rynku coś ciekawego w tych pieniądzach?
Cinar
Alf Romeo GTV 3.0 lub 3.2. Bagażnika nie ma na 4 torby ale funu z jazdy po zakrętach mnóstwo i w budżecie na pewno się zmieści. Zadbane egzemplarze nie tracą już na wartości a na zachodzie nawet zyskują!
TeddyBear
335i
rwtnt
335 za 40tys? smile.gif
QbaqBA
Ta, za 40k...

STi?
Może Legacy Spec B?
świerzak
CYTAT
Rozglądałem się za trochę świeższym S4 B6 ale

happy.gif S4 B6 to świetne auto...jak chcesz spuścić 40tys w kiblu.... możesz mieć problem z hot hatchami z 2.0 T
bliski znajomy zakupił, więc wiem co się dzieje, już się "nacieszył" laugh.gif i sprzedaje
oka
CYTAT(świerzak @ Sat, 21 Jan 2017 - 18:03) *
happy.gif S4 B6 to świetne auto...jak chcesz spuścić 40tys w kiblu.... możesz mieć problem z hot hatchami z 2.0 T
bliski znajomy zakupił, więc wiem co się dzieje, już się "nacieszył" laugh.gif i sprzedaje

s4 b6 odpada, hot hatchy 2.0t tez więc co proponujesz?
świerzak
40 koła na ładne 335i to obawiam się że nie wystarczy ( trochę się rozglądałem ) średnio wyglądają , chyba że nie przeszkadza Ci rhd, ale 335 to mocny zawodnik .
CYTAT
jak najmocniejsze

Więc w grę wchodzą tylko motory z doładowaniem
error.
Może Volvo S60R? smile.gif Powinno chyba zostać troche $$$ żeby je przejrzeć.
GIB
Mazda 6 MPS, skoro już padł S60 R
oka
Wypowie sie jakis wlasciciel s60r? Jak wyglada uzytkowanie auta? Jak to jedzie jak hamuje i jak jezdzi po zakretach? Jaki tam siedzi automat? Nie ma w manualu?
t27
kolega pol roku temu kupil 335i coupe za 48 z 2006 i poki co jest ok, malowane cos tam bylo, ale zaden przystanek, wiec jak sie trafi to moze sie udac
kinko
Te S4 B6 to faktycznie taka chujnia? Chodzi o spalanie, osiągi, koszta utrzymania czy jest lipa po całości?
Malisz
Kolega walczy już któryś miesiąc z S4 B6. Generalnie to wspomaganie, łańcuch rozrządu. Ceny wysokie, a mało który mechanik chce się tego tykać.
Tomx
od siebie polece C32 AMG, jedno z fajniejszych aut jakie miałem a troche ich było...

S4 B6 jest mega nudne... no i dośc problemiasta motorownia, mój znajomy miał (fan BMW) - sprzedał dosc szybko i wrócił do BMW
oka
C32 AMG fajne ale bardzo mało tego jest? Jak z eksploatacja tego mogelu? Patrząc na allegro części nie są jakoś mega drogie. Jak sprawuje się automat? Jakie ma tryby pracy?
karpiurban
Stary wolny 5 biegowy automat z mozliwoscia recznego sterowania ktora nie porywa na glowe. Aczkolwiek auto jest kozak, sam takiego szukalem. Za to jest pancerny i jak sie o skrzynie dba to nic nie powinno jej byc. W tej cenie chyba najlepsza opcja. Na pewno lepsza niz s4(moje zdanie)
Jezdzilem paroma ezgemplarzami ale zaden nie spelanial moich kryteriow. W PL ciezko bedzie cos znalezc, w DE ceny za jakis fajny egzemplarz to okolo 10k euro.
Chyba ze interesuje Cie tez kombi, to sa tansze i jest tego wiecej. Ja dalej poluje na cos z rocnzika 2003,limo, czarne, biksenon, czarna skora i command( wymagania ogromne wiec ciezko cos trafic).
Psuja sie jakies elektryczne diupsy typu sterowanie foteli itd. No i bolaczka tych lat Mercedesa- rdza, trzeba dobrze obejrzec przed zakupem.
Mozna bez wiekszych problemow dojsc do ok 400 koni. Dzwiek kompresora...
Auto moze nie bedzie dawac tyle frajdy co m3, ale jest duzo tansze, osiagi sa podobne i na trasie pewnie duzo wygodniejsze wink.gif
No i taka c klasa jest bardzo niepozonra moim zdaniem + duzo tego nie jezdzi.

Tomx jesli miales taki samochod to moglbys troche dokladniej opisac czesci etc



Tomx
no niestety nie ma tych aut za wiele na rynku...
problemem jest rdza tu i ówdzie ale jak kupisz fajną sztukę to nie ma tragedii
dużo czesci jest zamienne ze zwykłym w203, oczywiscie np hamulce bedą odpowiednio droższe
automat w porównaniu np do dsg jest mułem ale ogarnia moc i jest pancerny
poczytaj sobie forum w203.pl tam masz sporo info na temat c32
Malisz
RDZA! uważaj, bo oglądałem kilka egzemplarzy i niestety odpuściłem (i kupiłem clk 500) ze względu na rdzę i mocno powypadkową przeszłość. Mercedesy lubią sobie porządnie pognić pod plastikowymi elementami na progach.
świerzak
CYTAT
C32 AMG

Miałem zaproponować c32...ale ... jak padła propozycja 335, to nie wyskoczę z c32
w 335 prawie 400 km jest po samym programie, w dodatku
CYTAT
Jest w domu 2.7 bit po programie

To nie wiem po co Ci wolniejsze auto
karpiurban
CYTAT(świerzak @ Sun, 22 Jan 2017 - 18:41) *
Miałem zaproponować c32...ale ... jak padła propozycja 335, to nie wyskoczę z c32
w 335 prawie 400 km jest po samym programie, w dodatku

To nie wiem po co Ci wolniejsze auto



ale nie kupisz za 40k 335i....
oka
Chyba nagne troche budżet i bede rozgladal sie za 335 bo auto wydaje sie być mega ciekawe. A jak do takiego 335 ma sie 545 e60?
TeddyBear
CYTAT(oka @ Mon, 23 Jan 2017 - 09:13) *
Chyba nagne troche budżet i bede rozgladal sie za 335 bo auto wydaje sie być mega ciekawe.

Bardzo dobra decyzja. Zrób od razu program.
CYTAT(oka @ Mon, 23 Jan 2017 - 09:13) *
A jak do takiego 335 ma sie 545 e60?

Nijak. To kupa przy 335i.
oka
Jesli 335 to automat czy manual? Automat z F1 daje rade?
Tomx
CYTAT(oka @ Mon, 23 Jan 2017 - 09:13) *
Chyba nagne troche budżet i bede rozgladal sie za 335 bo auto wydaje sie być mega ciekawe.


auto jest ciekawe to fakt. oczywiscie jesteś swiadomy wad silnika N54?
do tych 40 tyś musisz min 20 dołożyć aby kupić coś sensownego...
TeddyBear
CYTAT(oka @ Mon, 23 Jan 2017 - 10:07) *
Jesli 335 to automat czy manual? Automat z F1 daje rade?

Jeśli automat to kup taką po 03.2007 r. bo można wgrać do skrzyni soft z Alpiny B3. Łopatki można dołożyć.
smietnik
Łopatki to zupełnie zbędny bajer do codziennej jazdy, po sofcie alpiny jest dobrze. Może na torze byłby przydatne, ale tego nie testowałem. No i budżet tak jak wyżej, raczej 60 niż 40 i to pewnie nie będzie łatwo.
świerzak
CYTAT
ale nie kupisz za 40k 335i....

racja, dlatego zaproponowałem anglika, zawsze to 335 wink.gif
dobrze że autor zdecydował się nagiąć budżet i zakupić coś fajnego
TeddyBear
Wygląda na to, że nawet nie trzeba anglika:
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-b...k-ID6yJgDJ.html
Auto akurat skonfigurowane dla mnie smile.gif
Kombi, le mans blue, sport stołki, alcantara, fabryczny full mpak, panorama, navi prof.
Tylko by trzeba przekonfigurować motorownie pod 500KM biggrin.gif
smietnik
Nie znam auta, ale coś tanio, tu na przykład masz coś w bardziej realnej cenie https://m.facebook.com/story.php?story_fbid...601977976764792 zresztą wystarczy popatrzeć ile takie chodzą na autoscout24
Lincoln e30ix
Nie, no już kolejny raz widzę że za 40k można kupić e9x z tym motorem i nie musi to być śmietnik. W ogóle nie spotkałem jeszcze kombii z N54. Ale wnętrze całej tej generacji woła o pomste...
A to co wrzucił Karol, hmmm coś się powoli przewraca w głochawch z tymi "profi" projektami.
K@rol
Nie przesadzaj, wiadomo jak zwykly golas to jest dramat, E39 ma ciekawsze wnetrze,ale w M pakiecie z carbonami, sportami, itd jest naprawde przyjemnie smile.gif

sporo jest 335i turasow
smietnik
Lincoln oglądałeś to auto?
prez_s
CYTAT(TeddyBear @ Mon, 23 Jan 2017 - 21:30) *
Wygląda na to, że nawet nie trzeba anglika:
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-b...k-ID6yJgDJ.html
Auto akurat skonfigurowane dla mnie smile.gif
Kombi, le mans blue, sport stołki, alcantara, fabryczny full mpak, panorama, navi prof.
Tylko by trzeba przekonfigurować motorownie pod 500KM biggrin.gif


Jeśli wszystko co zostało napisane w tym ogłoszeniu było by prawdą to była by to okazja z gatunku yeti. Jeżeli ktoś wrzuca rozkodowany VIN do ogłoszenia ale nie podaje samego numeru to w 90% coś jest na rzeczy.
mock
e92 335 zdecydowanie polecam i podpieram to 5cio letnim doświadczeniem. Ceny są różne, wiadomo, rozbieżność na rynku duża. Sam chciałem pol roku temu sprzedac swoją za ok 40tyś, więc jest możliwe znalezc bardzo zadbany egzemplarz w tej cenie.
xen
CYTAT(TeddyBear @ Mon, 23 Jan 2017 - 21:30) *
Wygląda na to, że nawet nie trzeba anglika:
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-b...k-ID6yJgDJ.html
Auto akurat skonfigurowane dla mnie smile.gif
Kombi, le mans blue, sport stołki, alcantara, fabryczny full mpak, panorama, navi prof.
Tylko by trzeba przekonfigurować motorownie pod 500KM biggrin.gif


wg. mnie auto do opłat, więc dojdzie jeszcze 18,6% akcyzy (w uproszczeniu 10k) i wychodzimy na bardziej realną cenę.
prod. 2007, do tego kombi (zasadniczo cenią się gorzej niż sedany czy coupe). 50k za 10-cio letnie auto tej klasy to w mojej ocenie nie jest żadna super hiper okazja uzasadniająca lament, że to na pewno spawany przystanek. do sprawdzenie tak jak każde inne używane auto.
xpl1337
no i ciekawe czemu takie lampy zaparowane tongue.gif Bita w przod jak nic, a w ogloszeniu oczywiscie ze bezwypadek
smietnik
To raczej oczywiste, pytanie jak bardzo. Na autoscout/mobile nie ma nic poniżej 13k eur, tu wychodzi jakieś 9.5k eur
Lincoln e30ix
CYTAT(smietnik @ Tue, 24 Jan 2017 - 10:08) *
Lincoln oglądałeś to auto?


Tego egzemplarza akurat nie, ogólnie ze 2-3razy startowałem do e9x, ale wnętrze mnie rozczarowuje (jechałem w bogatej M3, więc może popsuty jestem) i poszedłem w inną markę.
bez pozdrowień
CYTAT(xpl1337 @ Wed, 25 Jan 2017 - 15:40) *
no i ciekawe czemu takie lampy zaparowane tongue.gif Bita w przod jak nic, a w ogloszeniu oczywiscie ze bezwypadek


zaparowane lampy z przodu w E90 to akurat nie znak, że coś musiało być kombinowane. Można wyczytać, że dużo ludzi z tym walczy nawet w autach 100% bez przygód.

Nie neguje tego czy to 335i miało przygody czy też nie
done4
Kierownica się świeci jakby auto miało 400 tyś. km
Joker
CYTAT(done4 @ Thu, 26 Jan 2017 - 17:57) *
Kierownica się świeci jakby auto miało 400 tyś. km

Kocham takie komentarze. Moja wygląda tak samo na zdjęciu przy 65 tys. km. A na żywo jest mięciutka i się tak nie świeci.
Skóra na kierownicy BMW jest dość specyficzna szczególnie jak nie jest impregnowana, pod światło żarówek (które jest zapalone w kabinie przy otwartych drzwiach) daję dodatkową poświatę.

Może ten egzemplarz mieć i 500 tys. km ale ocenianie po wyglądzie kierownicy ze zdjęcia to chyba poziom onetu.
TeddyBear
Co jeden to lepszy. Jeden ekspert widzi na zdjęciach, że auto ma ponad pół miliona km, drugi wie, że jest po potężnym dzwonie, trzeci na zdjęciu widzi yeti smile.gif Normalnie lepiej niż wróżbita Maciej. Auto wrzuciłem zupełnie przypadkowo, jak ktoś jest zainteresowany to jedzie, ogląda i w zależności co zastanie bierze albo nie.
Nikt nawet chyba nie zauważył, że kolega mock napisał, że chciał swoją 335i sprzedać właśnie za 40k.
smietnik
Koło 40k, do samochodów z USA ludzie różnie podchodzą.
mock
Nie trzeba miec uprzedzen, tylko porządnie sprawdzic auto. Wystartowalem od ceny ok 58 i tez nie bylo chętnych wink.gif
Jedyną ofertę dostałem z komisu za 37
adko
Subaru Impreza WRX - nie jest demonem prędkości, ale z pewnością ma dużo bardziej sportową duszę i daje nieporównywalnie więcej frajdy z jazdy niż wspomniany wcześniej Volvo V60R.
K@rol
Ale Wewnatrz jak w corolli z lat 90tych.
prez_s
Chyba sprzedający czytał temat bo cena poszła w górę o 10k
michałswd
Moze takie cos prosto po zimowym serwisie moc >210 >430nm
https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b7-avant-...D5-IDjEkid.html
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.