Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Witam Serdecznie wszystkich użytkowników ! Nissan R34
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Chcę kupić auto, kupiłem auto
Bartek0007
Witam serdecznie jestem tu nowy, pisze z prośbą o pomoc a mianowicie jestem po podjęciu decyzji zakupu mojego wymarzonego Autka biggrin.gif . na początku myślałem o wersji GT-R ale jest stanowczo za droga. Pieniądze do dyspozycji będę miał także spokojnie wiem ile to kosztuje. teraz Pytanie szukałem trochę w necie na temat silników z Sky"a GT-T Neo 6 co możecie powiedziec o tych silnikach warto zakupić ?, drugie pytanie mając już autko chodzi mi dokładnie o zmianę stylistyki jego z GT-T na GT-R chodzi mi głowienie o Maskę, zderzak, progi, tylny zderzak, i lampy . taki znalazłem w miarę cenowo Nissan GT-T autoscout oryginał i pytania odnośnie do tego egzemplarza . Da radę coś takiego wykonać czy bedzie wszystko pasowało ? Tutaj daję link do części i zdjęć jak by miało to wyglądać http://www.ebay.pl/itm/nissan-R34-SKYLINE-...=item281e736b79
Jeżeli utworzyłem źle temat lub zrobiłem, napisałem coś źle proszę o wiadomość, Z góry dziękuję za Pomoc, oraz Pozdrawiam wszystkich ! smile.gif
CaliforniaKid
Kurde temat rzeka, nie wiem czy nie lepiej szukać pomocy w tym temacie na turbokillers wink.gif Przekładkę chcesz robić?
Bartek0007
Witaj, nie chce robić przekładki chce aby została po prawej stronie w razie w gdybym mi coś przyszło na myśl podziałać z Rb26 biggrin.gif
Snara
Silnik jest bdb można robić 500 z fajnym dołem biggrin.gif
Naa forum nissantech.pl jest niebieski r34 gtt w body gtr, widzialem na Japfescie i spoko wyglada smile.gif Tylko trzeba mieć konto żeby zobczyć dział projekty ale tam masz całe fotostory.
Przekładka nie koliduje z rb26 tongue.gif pozatym bez sensu zmieniac silniki bo neo jest spoko.
Bartek0007
Oooo bardzo dziękuje Snara za pomoc właśnie się kontaktuje z właścicielem i zaczynamy powoli działac biggrin.gif pozdrawiam !!
Snara
I fajnie smile.gif
Jak kupisz załóż temat koniecznie biggrin.gif
Pozdroo
Bartek0007
Założę napewno biggrin.gif, aczkolwiek co do tej przekładki to dałeś mi do myślenia tylko pytanie czy dużo kłopotów z tym i raczej trudno o wnętrze i duża kasa sad.gif?
Pozdrawiam !
Snara
W R34 jest znacznie większy problem zrobić przekładkę żeby to wyglądało niż w R33 sad.gif dużo kasy i dużo rzeźby, raczej bym sie nie zdecydował na to jakbym kupił r34, chociaż ... biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.