Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 1UZ+mały krzyżak?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Amp
Witam. Buduje pewną maszyną która gotowa będzie ważyć ok 950-1000kg. Silnik 1uz i jest taka sprawa że mam komplet z wałem itd od e36 1.6 mały krzyżak.
Podobno jest to taka sama skrzynia co 2.0. No i teraz pytanie czy to wytrzyma moc ok 300km i lekkiej budzie. Nie znam się na BMW więc pytam bardziej doświadczonych kolegów czy ta skrzynia z tym małym gumowym łącznikiem ma prawo wytrzymać?
Pozdrawiam.
Mis
Nie ma prawa to działać.
2.8 mające 280Nm małą skrzynię zmęczy w kilka tygodni, a mały krzyżak i łącznik mały w tydzień.
Amp
Ok. Dzęki z a odpowiedź. Czyli lepiej zainwestować w komplet z M57? Tylne zawieszenie i dyfer to mazda RX8 czyli Krótkie przełożenie 4.4. Ktoś mi mówił że sama obudowa skrzyni jest dłuższa niż M52. Prawda to? I pytanie czy jest jakaś różnica w M57 pomiędzy 2.5 a 3.0?
Pozdrawiam.
Mis
Komplet M57 lub M52B28 lub M51D25. W obu przypadkach będziesz miał ZFa na dużym krzyżaku i łączniku.
Ogólnie w E36 były 3 rodzaje łączników - mały, średni i duży, mały to 1.6 na przykład, średni to 2.5 na przykład, duży to 2.8.
Amp
Dzięki za wyjaśnienie.
Pozdro
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.