Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mały terror na zakopiance ;) 300km/h
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
rwtnt
https://vid.me/QE2h

Jakość z mirrora bo film usunięty ciekawe czy będzie "afera" jak w przypadku froga smile.gif
Ethical
Lepsza jakość
https://www.youtube.com/watch?v=z3dxzY3Avuc
DeMarian
Rzuciły w oczy 3 rzeczy:
1. Żadnych specjalnych umiejętności nie pokazano.
2. Na początku filmiku dumnie prezentuje się GoPro a praktycznie wszystkie ujęcia z ręki i trzęsący się obraz.
3. Fajne fury smile.gif
marcinm
Fury fajne, ale reszta dno.

Jest sprzęt do nagrywania, jest co nagrywać, nie ma pomysłu, miejscówki, akcji (chyba, że dla kogoś akcją jest przepychanie się poboczem, kiedy inni stoją).
yEzOzWiErZ
tego mirrora się nie da oglądać..
rwtnt
https://www.youtube.com/watch?time_continue...p;v=OX8nYeji_IU wrzucili w chyba lepszej jakości....
Honada
Oni obok Froga to nawet na światłach nie stali wink.gif szkoda bylo paliwem zalewać tongue.gif
lukkoz01
Rozumem że autorzy tego filmu chcieli poruszyć temat pod tytułem: mniej stadionów więcej torów. Jeżeli tak to w pełni się zgadzam z tym przesłaniem ale na litość boską czemu w taki sposób porusza się tak ważny temat zbyt małej ilości torów. Taki filmiki tylko kreują w mentalności polskiego społeczeństwa potrzebę walki z piratami drogowymi. Zaraz będzie znowu nagonka i polowanie na "piratów". Niestety takie filmy pogarszają wizerunek całej społeczności a najbardziej na tym tracą ludzie którzy dużo jeżdżą. Też nie jestem święty ale nie nagrywam filmików jak kilkukrotnie przekraczam dozwoloną prędkość. Zrobiłem Panamerą GTS jakieś 50km z czego większość z prędkościami oscylującymi w okolicach 290km/h i absolutnie nie uważam tego za żaden wyczyn. Ba kilka miesięcy później musiałem zrobić szybki przelot Panamerą Turbo to te 290km/h wydawało się normalne zwłaszcza że hamowanie z dużych prędkości takim autem jest naprawdę proste. Wielka szkoda że nikt nie pokusił się o polatanie bokami M4... Maserati Quattroporte które pojawiło się na filmie lata bokami aż miło, przy czym robi ogromne wrażenie dźwiękiem silnika- testowane nie raz nie dwa:)
Joker
Fajne auta.

Co do samego filmu - trzęsący się obraz, nie podchodzący jak dla mnie scenariusz i dyskusyjny montaż.
Pan. B
Joker +1 jeśli chodzi o telepiącą kamerę. Scenariusz taki se... ot street racing:)
Na fanpage fb adrenalinemotorsport rozbawiła mnie lawina pseudo moralnych komentarzy szeryfów drogowych.
As_
W gimnazjach zrobi to furore na dlugiej przerwie.
Nawet jakby nie trzeslo to co tam jest do ogladania?
Taki siergiej z Tibilisi czy frog abstrahujac od bezpieczeństwa przynajmniej nagrywali jakis extreme a tu? Szybcy i wciekli 7?
K@rol
Patrzac na filmy to ten po ktorym tak jechali wszyscy po 'GRE' powinien dostac Oscara w porownaniu do tego.
Fiki
CYTAT(As_ @ Fri, 18 Nov 2016 - 19:13) *
Szybcy i wciekli 7?

Nie przesadzaj, nic nie wybuchło. cool.gif
Pokazałem ten film mojej kobiecie, z ciekawości, co powie. Zrobiła zniesmaczoną minę i rzuciła: 'no, furki mają chłopaki fajne'. Wszystko.
TeddyBear
Co Wy z tym terrorem ? Jeden lepszy od drugiego ...
mha
Widziałem tych "terrorystów" wczoraj w akcji na mieście , terror to im z dupy zrobi kiedyś za to buractwo komenda MP laugh.gif

Koncern BMW powinien rozważyć jakieś dofinansowanie/odkup aut , bo naprawdę mega kaszana.
marcinm
CYTAT(TeddyBear @ Sat, 19 Nov 2016 - 01:20) *
Co Wy z tym terrorem ? Jeden lepszy od drugiego ...


Zapewne nie znają znaczenia słowa, którego używają, jak ta blondynka, która przechodziła a'propos kawiarni wink.gif
monev
Nie ma co świętoszkować, ale tak skondensowanej głupoty to dawno nie widziałem. Brawa dla gościa który na czerwonym przez przejście zapierdzielał około 1.50. Auta fajne ale umiejętności to chłopaki nie pokazali za bardzo.
QbaqBA
Scenariusz? To tam był jakiś?

Fajne fury.
Pan. B
As_ był jeszcze szalony Giorgi w m5 e34 wink.gif
Który defacto zmarł w wyniku wypadku. Dodam że jechał na miejscu pasażera.
K@rol
No,ale jego filmiki ogladalo sie calkiem spoko, tutaj nie jest nic pokazane.

Wiecej emocji dostarczal film Karolka w Subaru, albo Maliny na autostradzie wink.gif

tutaj - fajne auta tylko smile.gif
iceman_n
ale się te auta marnują biggrin.gif
Vendorowicz
M4 piękne auto! Sąsiad ma taką, przechodzę koło niej codziennie i wzdycham. smile.gif
Poza fajnymi autami - DRAMAT pod każdym względem. Jeśli chodzi o kwestie jakościowe, to nie zostawiłbym na autorach "suchej nitki".
Koniec końców GRE pokazał konkretny film - w tym przypadku nie liczyłbym na to.

Tak, tak żal mi ściska dupę bo jeżdżę 20-letnim wolnym Nissanem.
Również mogę wrzucić filmik jak jeżdżę 200km/h po mieście albo jak przelotowy wydech drze mordę na starówce jednak nie czuję potrzeby przedłużania sobie tego i owego...
As_
CYTAT(Pan. B @ Sat, 19 Nov 2016 - 20:36) *
As_ był jeszcze szalony Giorgi w m5 e34 wink.gif
Który defacto zmarł w wyniku wypadku. Dodam że jechał na miejscu pasażera.


Faktycznie Giorgi o niego mi chodzilo piszac Siergiej z Tibilisi smile.gif
Skonczyl jak skonczyl ale fantazje i umiejetnosci mial.
16vg60
dokladnie ,moze te jego popisy dla niektorych byly mocno bulwersujace ...,ale wyciskal z tej m5 ostatnie soki i fajnie sie to ogladalo ,ja czekalem na kolejne filmy smile.gif
takze to co zostalo ostatnio tu pokazane pod nazwa terror ,nijak ma sie do Giorgia czy nawet froga
HMP_inc
Takie filmy były fajne w czasie kiedy internet sie wdzwaniało i przekazywało na płytach cd. Mamy prawie 2017 r., samochody jezdza same, Tesle robią na autostradach Prosiaki, a tu popisy rodem z roku 1999. Dorosnijcie panowie nagrywajacy.
Krzyku
CYTAT(HMP_inc @ Mon, 21 Nov 2016 - 21:08) *
Takie filmy były fajne w czasie kiedy internet sie wdzwaniało i przekazywało na płytach cd. Mamy prawie 2017 r., samochody jezdza same, Tesle robią na autostradach Prosiaki, a tu popisy rodem z roku 1999. Dorosnijcie panowie nagrywajacy.


w 1999 sie sporo wiecej działo niż tu. Niestety film jest kiepski, po prostu panuje na nim straszny burdel dry.gif
Grand_
To ekipa od nas z krakowa FB: TEAM BLACK
Czy tylko ja widzę tutaj przyspieszony film ?

Często ich można spotkać w krakowie na " futurze " albo na " bora " w środy .
Takie bogate samochody i goście, szkoda że z ABZ V8 Turbo w E36 pana Przypała autentycznie ŻADEN z nich nie chciał się ścigać, a propozycje składaliśmy nie raz
Aval
No wiadomka, wstyd dostać bęcki, albo niewiele wygrać ze starym strupem. wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.