Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: A45 amg- dziwny dzwięk przy redukcji z 2 na 1
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Mercedes AMG
Rozwad
Witajcie!

Zauważyłem u siebie w aucie dziwny dźwięk podczas jazdy w korku w mieście, skrzynia przy zwalnianiu nie zbija biegu na 1, tylko trzyma do końca 2 bieg, po zatrzymaniu dopiero wskakuje 1, ale praktycznie przed zatrzymaniem słyszę delikatny dźwięk z zapięcia jedynki, czuje to jakby z tylnych kół. Macie coś podobnego?
gucior
tak, ta skrzynia tak ma i te auta tak mają, u mnie skrzynia i napędy przy redukcjach w mieście z niskich biegów wydają mechaniczne dźwięki,
Kledir
Też myślałem jak pierwszy raz jechałem że coś ze skrzynią czy silnikiem jak zacząłem słyszeć tego typu dźwięki.
micky
Było już kilka razy - to normalne w tym wozie.
Joker
U mnie w dwusprzęgłówce w DKG też wszystko słyszę, może nie jest to super głośne ale ja jestem wyczulony, także chyba ten typ tak ma wink.gif
micky
CYTAT(Joker @ Thu, 13 Apr 2017 - 19:27) *
U mnie w dwusprzęgłówce w DKG też wszystko słyszę, może nie jest to super głośne ale ja jestem wyczulony, także chyba ten typ tak ma wink.gif

W mojej M5 F10 jest podobnie,nie ma się czym przejmować wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.