Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "delikatny terror" na łódzkich ulicach C63AMGxINNOTECH Exhaust
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
Stron: 1, 2
GRE
zapraszam do obejrzenia filmu z nocnego zapoznania sie ze scisłym centrum Łodzi przez MB C63 AMG z kompletnym układem wydechowym firmy Innotech Performance Exhaust.

https://youtu.be/oBmfiyvZY8I
romanzlasu
to chyba nie to forum gdzie kulasz sie po kostce brukowej straszysz przechodniów i budzisz mieszkańców
!markos
WOW!!! wub.gif




rolleyes.gif
bobr4
Drze sie bez sensu...
KSJZ_Kuba
Ale zenada, jak widac obciachu nie obowiazuja granice miasta, wsi czy budzetu na samochod ktorego dotyczy. Swoja droga ani to auto najszybsze, ani najlepiej brzmiace, ani specjalnie drogie wiec nie wiem co autor mial na mysli.
no_fear
CYTAT(KSJZ_Kuba @ Fri, 04 Nov 2016 - 16:51) *
...nie wiem co autor mial na mysli.

he no tak całkowicie przypadkiem handluje takimi wydechami... wink.gif
Krzyku
no chyba nie wierze w to, co czytam huh.gif

kiedy żeście ludzie tak ztetryczeli? Fajne auto, fajnie gada, zawsze fajnie było pomruczeć gdzieś przy ludziach, ale nieeeee...................

"za głośno, fura za słaba, ale wieś".

Najlepiej zgłoście materiał na policje, może uda się go zamknąć na 10 lat......
jackkpl
CYTAT(Krzyku @ Fri, 04 Nov 2016 - 17:56) *
no chyba nie wierze w to, co czytam huh.gif

kiedy żeście ludzie tak ztetryczeli? Fajne auto, fajnie gada, zawsze fajnie było pomruczeć gdzieś przy ludziach, ale nieeeee...................

"za głośno, fura za słaba, ale wieś".

Najlepiej zgłoście materiał na policje, może uda się go zamknąć na 10 lat......

Film komercyjny, to moze warto wybrac sie na tor i nakrecic profi material. Jak juz wspomnieli poprzednicy, to forum o troche innej tematcye , niz jazda na 1ce po bulwarze.
Podobny film moge nakrecic, jak sasiad c63 wyjezdza z garazu, moze powinienem? wink.gif
yEzOzWiErZ
No to ja chyba też zdziadziałem.. Ale też mnie ten film zniesmaczył, takie popierdywanie byle jak, byle gdzie, kręcone kalkulatorem w dodatku. Ni to produkcja wysokich lotów, ni to jakiś dźwięk szałowy.. Można nakręcic film z dźwiękiem wydechu który będzie miał 15 sekund a przyjemniej się go ogląda. Żeby nie było, nie moje ani nie mam żadnego interesu w promowaniu: https://www.youtube.com/watch?v=lNLPfujwcfA
wujek_kamil
Wieś i wkurwianie ludzi a nie reklama. Nawet cycki nie zmieniłyby chujowości tego filmu.
GRE
To żę sprzedaje wydechy jest chyba oczywiste a jak tego nie wiesz za krótko jesteś na forum.
To jedna z kilku realizacji, tą uważam za najfajniejszą dlatego daje film.
Na torze też mamy filmy, i jak pogoda pozwoli nagramy cos na torze . Tu jazda na 30% przepustnicy zgodnie z przepisami biggrin.gif
Ciesze się ze jednak komus się podoba smile.gif pozdr



CYTAT(yEzOzWiErZ @ Fri, 04 Nov 2016 - 20:04) *
No to ja chyba też zdziadziałem.. Ale też mnie ten film zniesmaczył, takie popierdywanie byle jak, byle gdzie, kręcone kalkulatorem w dodatku. Ni to produkcja wysokich lotów, ni to jakiś dźwięk szałowy.. Można nakręcic film z dźwiękiem wydechu który będzie miał 15 sekund a przyjemniej się go ogląda. Żeby nie było, nie moje ani nie mam żadnego interesu w promowaniu: https://www.youtube.com/watch?v=lNLPfujwcfA


Oddam głos realizatorowi video :

Oglądam twój fejsbuk i twoje zdjęcia i ja robię takie rzeczy w ruchu ale myślę że twoje są takie rozmazane jeszcze lepiej jak to robisz?!?!?!? :



Mój kalkulator to 5dm3 i 16-35 f2.8

Chcę do ciebie udać się na korepetycje, proszę cię o to mistrzu czy znajdziesz dla mnie czas i czy mój kalkulator się nadaje??

A tak serio : out of focus bo ruch publiczny rejestracje, blow highlights z tego samego względu - pomyśl trochę fachmistrzu od siedmiu boleści
TeddyBear
Jest żal.
Naprawdę przykro się na to patrzy. Co wy macie po 15 lat ? Co to wogóle ma być ?
Żenada...
GRE
CYTAT(wujek_kamil @ Fri, 04 Nov 2016 - 20:06) *
Wieś i wkurwianie ludzi a nie reklama. Nawet cycki nie zmieniłyby chujowości tego filmu.


Ci się w mózgu nie mieści reklama, jesteś magister reklamy?
Masz firmę marketingową?
Skąd te informacje że to zła reklama?
Uwierz mi to że Ty nie jesteś targetem pod ten film więc jest to zrozumiałe że to do ciebie nie dochodzi a nawet Cię przerasta biggrin.gif
GRE
tak btw. to forum nieźle zdziadziało nie dziwne że umiera a starej gwardii nie widać.
wujek_kamil
To teraz magistrem trzeba być by stwierdzić, że coś jest mega wiochą?

Stary wstawiasz coś na publiczne to licz się z krytyką - jeśli jej nie znosisz to rób szybko dopisek w 1 poście - "nie życzę sobie krytyki".

Ja tam bananowymi autami nie jeżdżę (kupić można jakiegoś banana ale nie mój stajl no i pod blokiem szkoda trzymać) i targetem nie jestem ale widząc taką "reklamę" to pierwsze skojarzenie to niestety pajace a nie marketingowcy, omijać szeeeerokim łukiem - no offence wink.gif

Do ludzi z zawodem "syn" może taka bamberska reklama trafi ale ... zresztą spójrz po komentarzach na tym forum.

Fakt przerasta mnie piłowanie na jedynce nocą auta między kamienicami i robienie kurewskiego hałasu jak bezdzietne dresy z pod remizy liczące, że dupy gacie na głowy zaciągną a wzdłuż ulicy będzie stał lud i klaskał... Może zdziadziałem ale jak ktoś wspomniał - są lepsze miejsca jak to na filmie do zareklamowania się...

Peace wink.gif
siewcu
mnie też ten film nie urzekł, ale podchodząc z innej strony do tematu - czyli co to za wydechy ipe i czym się wyróżniają - jakiś tam mały pogląd można mieć, że drze ryja niemiłosiernie...
GRE
CYTAT(wujek_kamil @ Fri, 04 Nov 2016 - 20:43) *
To teraz magistrem trzeba być by stwierdzić, że coś jest mega wiochą?

Stary wstawiasz coś na publiczne to licz się z krytyką - jeśli jej nie znosisz to rób szybko dopisek w 1 poście - "nie życzę sobie krytyki".

Ja tam bananowymi autami nie jeżdżę (kupić można jakiegoś banana ale nie mój stajl no i pod blokiem szkoda trzymać) i targetem nie jestem ale widząc taką "reklamę" to pierwsze skojarzenie to niestety pajace a nie marketingowcy, omijać szeeeerokim łukiem - no offence wink.gif

Do ludzi z zawodem "syn" może taka bamberska reklama trafi ale ... zresztą spójrz po komentarzach na tym forum.

Fakt przerasta mnie piłowanie na jedynce nocą auta między kamienicami i robienie kurewskiego hałasu jak bezdzietne dresy z pod remizy liczące, że dupy gacie na głowy zaciągną a wzdłuż ulicy będzie stał lud i klaskał... Może zdziadziałem ale jak ktoś wspomniał - są lepsze miejsca jak to na filmie do zareklamowania się...

Peace wink.gif


Czy wiesz co to znaczy krytyka? Bo pokazałeś krytykę na poziomie bezdzietne dresy z pod remizy
nie chce mi się do Ciebie pisać bo myślisz stereotypem, banan, syn itd. itp.
peter000
Ja nie mam zawodu syn ale mi się podoba wink.gif Fajnie mruczy. A zachowujecie się jakbyście sami mieli ciche wydechy. Część może ma ale to chyba mniejszość na forum, które ma racing w nazwie. I ok może tu było celowo pałowane ale to przecież pod film, krzywdy nikomu nie zrobili, a non stop przecież też tak nikt nie jeździ. Nie gadajcie jak stare babcie.
GRE
CYTAT(siewcu @ Fri, 04 Nov 2016 - 21:01) *
mnie też ten film nie urzekł, ale podchodząc z innej strony do tematu - czyli co to za wydechy ipe i czym się wyróżniają - jakiś tam mały pogląd można mieć, że drze ryja niemiłosiernie...


Jakością wykonania, nie rezonują, jak chcesz drą japę a jak nie to są cichsze niż seria.
A odnośnie reklamy, wrzuci się z toru film nawet ferrari cisza, wrzucisz "wieś" jest interakcja. Realia.
coo1er
Delikatny jak w nazwie tematu , a takie spięcie. Więcej fantazji rolleyes.gif
Tutaj macie więcej terroru na łódzkich ulicach- tak więc w temacie wink.gif
TeddyBear
Poziom zalewu syfu, który każdy autor "dzieła" uważa za epopeje mnie przerasta. O.hujeliście do reszty ?
Zrobiliście śmierdzace gówno i uważacie, że ludzie wpie.dolą je jak szarlotkę.
Co z tego, że masz nawet pełną klatkę Hasselblada jak nie umiesz z niego korzystać.
Gdzieś mam film jak goście na Times Square w dragu palą chwilę kapcia.
Jak znajdę to specjalnie dla Ciebie udostępnie żebyś wiedział w jak bardzo czarnej du.ie jesteś za murzynami z NY z tym swoim "filmem".
No offence, ale co za dużo to mnie wku.wia.
siewcu
CYTAT(GRE @ Fri, 04 Nov 2016 - 21:38) *
Jakością wykonania, nie rezonują, jak chcesz drą japę a jak nie to są cichsze niż seria.
A odnośnie reklamy, wrzuci się z toru film nawet ferrari cisza, wrzucisz "wieś" jest interakcja. Realia.

no ja wiem, tylko nie miałem okazji tego obejrzeć na żywo - a natknąłem się na to w necie chyba zanim zacząłeś to sprzedawać...
yEzOzWiErZ
Chyba komuś wjechałem na ambicję.. unsure.gif

A tak na serio - g. mnie obchodzi czym to było kręcone, g. mnie obchodzi że operator potrafi zrobić riga bo nie o tym tu mowa, i g. mnie obchodzi jego opinia na mój temat. Film został zgodnie oceniony przez tutejszą społęczność, a jak nie potrafisz znieść krytyki to nie wychodź poza facebooka - tu mamy racingforum a nie piaskownicę.
GRE
CYTAT(yEzOzWiErZ @ Sat, 05 Nov 2016 - 07:56) *
Chyba komuś wjechałem na ambicję.. unsure.gif

A tak na serio - g. mnie obchodzi czym to było kręcone, g. mnie obchodzi że operator potrafi zrobić riga bo nie o tym tu mowa, i g. mnie obchodzi jego opinia na mój temat. Film został zgodnie oceniony przez tutejszą społęczność, a jak nie potrafisz znieść krytyki to nie wychodź poza facebooka - tu mamy racingforum a nie piaskownicę.

Muahahahhaha.
Ty mowisz o ambicji i pokazujesz takie gnioty ?
I twoja wypowiedz :
CYTAT(yEzOzWiErZ @ Thu, 30 Jun 2016 - 16:47) *
A widzisz, może różnica jest niezauważalna ale.. Jeśli oglądam jakiś obraz a nie znam się na malarstwie to nie mówię że "jest lipny" - mogę conajwyżej powiedzieć ze mi się nie podoba. Do opinii każdy ma prawo, do oceny - już należy mieć kwalifikacje.

Wracając do warunków, to niestety ale jeśli mam jedną jedyną okazję wjazdu w dane miejsce to nie wybrzydzam tylko staram się wyciągnąć z tego jak najwięcej. No chyba że pewnego dnia zostanę prezesem Orlenu i będę mógł sobie tam wbijać kiedy zechcę. Zdjęć natrzaskałem tam sporo, a wybrałem naprawde mały procent. Zdjęcie widoczne tu w temacie mi się podoba, nie doczepię się do kadru, ostrości, głębi, kolorów. Technicznie jest dobrym zdjęciem dlatego mogę się pod nim podpisać. Jeśli są w nim techniczne błędy to proszę o wyszczególnienie.

Z całej sesji mam dwa zdjęcia które podobają mi się w 100%:
https://3.bp.blogspot.com/-FZis1YLQgG4/V3GD...00/DSC04055.jpg
oraz
https://4.bp.blogspot.com/-fcowWrYB5vA/V3GC...00/DSC04037.jpg

Poza tymi omówionymi trzema innych bronić do ostatniej kropli krwi nie będę.


M4C13K
Podziwiam, że jeszcze próbujesz się bronić, to żałosne, podobnie jak ta ekhm "produkcja". Mnóstwo ludzi napisało Ci, że to wielkie parujące kupsko, niektórzy grzecznie inni mniej. Nie rozumiem czemu tak się odgryzasz. Kontrargumentacją tego nazwać nie można raczej personalne pojazdy na ludzi, którzy dali znać, że im się to nie podoba. Żeby trzymać się tematu, wolę męskie brzmienie serii niż to ostentacyjne porykiwanie...
pinin
Aj, pierdolicie niemal wszyscy.
Spoko auto, mega dźwięk - mi się podoba. Czasem też trzeba poburaczyć na mieście, ja to rozumiem, bo taki proste przyjemności są spoko smile.gif

Zluzujcie majty, nie wszystko trzeba robić na 100% poważnie...
GRE
Wracająć do początku
odesłać mam was chłopcy do Wikipedii czy macie prawdziwą encyklopedię i znacie znaczenie słowa "krytyka"

Dajmy na to tego waszego guru fotografii, jak napiszę że jego prace są chujowe - to jestem niemiły i to nie jest krytyka.
Ale jak napiszę : jego prace są chujowe, bo gość ma słabe szkło, bo nie umie usunąć aberracji chromatycznych, bo nie zna suwaka od redukcji szumu, bo nie ma nawet pojęcia jak zdjęcie w ruchu zrobić i do czego jest to pokrętło z góry A na dodatek obnosi się z tymi swoimi gównianymi produkcjami jakby był Bogiem. W nocy powinien używać statywu.... O proszę to jest krytyka taka jaką można dać amatorowi totalnemu biggrin.gif I on na tym może skorzystać :

Rozumiemy?
Jaka jest wasza krytyka? Że banan, że syn tatusia.... Wychodzące od właściciela Corsy - no cóż typowe polskie realia przerabiane lata temu przy okazji K... czy TT.
Jak mówię forum zdziadziało, przeszkadza wam trochę hałasu na ulicach to może idźcie na forum szydełkowania albo nie, zostańcie tutaj ja wyjdę jak reszta biggrin.gif

Teddy ty jesteś ten gość co przez siatkę na tor zaglądał jak jeździmy a potem hejtował w necie że sam jeździć nie może a w związku z tym tor jest chujowy?
Kim ty jesteś w ogóle? Może niechcąco cię potraktowaliśmy nieładnie i teraz masz ścisk dupy? kazaliśmy ci odejść od siatki czy sam fakt że my jeździmy a ty nie?
i teraz masz odcisk na psychice?

hałasowałem 15 lat temu hałasuje teraz i będę hałasował dalej, a wy tutaj piszcie sobie grzecznie dalej, im out


Elo





Krzyku
dobrze mówisz GRE.

hejtery sie o mało co nie posrają, jak 15latki na fejsbuku. Dziwne, że nie zaczęli sie kłócić kto czyją matkę wyru.ał.

Ja mam nadzieje, że nawet jak bede stary, to też będę miał radoche czy to z latania po torze, czy po mieście, czy z głośnym wydechem albo nawet (o zgrozo, co za wieś!!!) z głośną muzyką i bede patrzył na tych sciśnieniowanych ludzi zza okna jak zaciskają zęby bo tak ich majty cisną.

cool.gif
grzesiek84
Myślałem że to forum jest troszkę poważniejsze...
Krzyku
CYTAT(coo1er @ Fri, 04 Nov 2016 - 21:40) *
Delikatny jak w nazwie tematu , a takie spięcie. Więcej fantazji rolleyes.gif
Tutaj macie więcej terroru na łódzkich ulicach- tak więc w temacie wink.gif


tak przy okazji: to zajebiste to jest smile.gif i filmik i tym bardziej jazda, uszanowanko smile.gif
Krzyku
CYTAT(grzesiek84 @ Sat, 05 Nov 2016 - 12:18) *
Myślałem że to forum jest troszkę poważniejsze...


Mi się zawsze wydawało, że w lataniu furą, motocyklem, quadem czy czymkolwiek innym chodzi o zabawę, a nie bycie poważnym
rex
Moim zdaniem najwiekszą wadą tego filmu jest właśnie jazda zgodnie z przepisami tylko głośno. Coś a'la pytowanie na jedynie i dwoi do odciny na stożku astrą rodziców w liceum. Powinno być konkretnie spalone, pare boków i jakaś jazda spod świateł i wtedy by to miało o wiele lepszy feedback.
Tommo
O rany ale zaskoczenie, filmik jakich multum na youtubie a tyle emocji. Mnie to kompletnie nie rusza. Jak ktoś ma radoche z ryczenia wydechem po mieście, jego sprawa i tyle.
grzesiek84
Akurat nie odniosłem tego bycia poważnym do jazdy,tylko do przepychanek jak w gimnazjum.
xtremesystems
chu.owy wydech i ,chu.owy film.
fajnie jakby mu dowód za ten wydech zabrali. nie raz mnie tacy idioci budzą jak smigaja po włókniarzy i aleksandrowskiej
szymi870
Jakby nie patrzeć, autor filmu uzyskał zamierzony efekt smile.gif
Bio
Wydech wg. mnie brzmi gorzej od tego co oferuje dla C63 AMG Magnaflow, czy Miltek. Szczególnie ten drugi brzmi bardzo dobrze, brutalnie.
Sam "terror"? Zbyt duże słowo, na to co się dzieje w filmie - parę przepałowań na luzie lub 1, 2, 3 biegu raczej nie powinno być nazywane terrorem.
Albo ja taki znieczulony jestem i na mnie to po prostu wrażenia nie robi. Pewnie pomogły temu ilość filmów "wydechowych" na YT i chyba już nic ciekawego się nie pojawi.

Z ciekawości - czym kręcone?
GRE
CYTAT(yEzOzWiErZ @ Sat, 05 Nov 2016 - 12:25) *
Człowieku, po raz kolejny powtarzam odpier*ol się odemnie. Nie wiem po jakiemu mam Ci to wytłumaczyć. Czy to jest wątek na temat mojej osoby czy twojego "filmu"?


Siedz i pokornie sluchsj krytyki bo masz lekcje za darmo.
Kilt
Dźwięk fajny, mi się podoba.
Rozumiem głosy niezadowolenia. W końcu nie każdy obywatel, pod oknami którego wieczorową porą auto hałasowało, to petrolhead i czymś takim będzie zachwycony. Gdybym takie coś usłyszał w ciągu dnia, to podbiegłbym do okna z ciekawości, ale wieczorem, kiedy ludzie odpoczywają/śpią? Sam pewnie bym nie był zachwycony takim zachowaniem, bo nie miejsce i pora. Są inne miejsca do "darcia japy" i inne pory dnia do "miejskiego terroru". Ale może ja też zdziadziałem, albo może dorosłem do tego, aby pomyśleć o innych i szanować prawo innych do ciszy i spokoju wieczorem wink.gif
... ale "gada" fajnie.
Peace
cowboy
GRE, nakrećcie teraz terror na torze Łódź tym AMG na pełnej ku.... i bedzie OK
prosze o zaprzestanie bicia pianyi chamskich tekstów z kazdej strony ...
PiurielSR
No tego się nie spodziewałem. GRE wrzucił filmik a tu wypowiadają się hejterzy z zamysłem jakby tu pocisnąć bardziej na ambicję.
Zamiast olać temat jak dorosły człowiek jeżeli się nie podoba to jak gówniaki bijecie pianę chłopaki.

Na ulicy też podchodzicie do ludzi i mówicie, że ma gównianą czapkę czy tylko na forum? wink.gif
Ja szczerze się przyznam, że nie podbijam do każdego kto ma chujową czapkę i na forum również jak mi się coś nie podoba to nie biadole, bo nie moje.

btw. w piątek jechałem z Tobą GRE równolegle od Rodna Solidarności do Inflanckiej po 15. Dobrze to IPE gada w tym Twoim gofrze smile.gif
Honada
Film niezly, ale zabraklo mi jazdy z niższych obrotow na wyzszych biegach tak, aby dzwiek z wydechu był dluzej słyszalny bo na pierwszych biegach to szybko sie konczy. Ogolnie dla mnie ten dźwięk jest chyba zbyt ostry, wolalbym nieco bardziej miekki. Ale ogolnie na plus, niewielkie zmiany i film bedzie gitara smile.gif
GRE
Mam nadzieje ze i na torze cos bedzie i poza nim tez wedle Waszych zyczen.
Jazda TYM C63 juz z wydechem sppwodowala ze otwieranie klapek w Golfie nie ma juz sensu
Maxim555
Chamskie przegazówki, kiedyś jarałem się zdejmowaniem tłumika szmerów ssania w accordzie i jazdą z otwartym szyberdachem, byłem młody i wyrosłem z tego. Tak ch..jowego popisu nie widziałem już dawno, zdecydowanie nie to forum.

PS. pierwsza myśl na temat tego filmu jaka mi przychodzi, gdyby w sobotni wieczór na deptaku obok mnie zrelaksowanego, przejechała taka ciężarówka z dziurawym wydechem, to wyciągnięcie kierującego na zewnątrz i zrobienie z nim tego, na co prawo nie pozwala wink.gif
Boris86
Dzizys:) Myślę że vice mistrza King of Europe w dragu nie trzeba uczyć czym jest Racingforum i co można na nim zamieszczaćsmile.gif
Dobrze że ja nie wyrosłem z ryczenia po tunelach i między wąskimi kamieniczkami albo pluciem ogniem z Rotora na światłach i redukcjach biggrin.gif smile.gif
To wolnossące C63 gada fenomenalnie z każdym wydechem. Tak go AMG pomyślało żeby w gamie Gentelmentów był małym krzyczącym skoorwysynem, a IPE podbiło tylko charakter smile.gif
Golfik też dobrze gada, zawsze mi się japa cieszy jak mi koło domu robisz gaz w podłodze i szybkie strzały z DSG biggrin.gif
Olej marudy smile.gif
Pozdrówki
cowboy
potwierdzam AMG jak pójdzie na pełnej ku... to jakby Zeus rzucał piorunami, nie mozna tego porównać z niczym innym
jak je usłysze na miescie to zawsze radio off i szyby w dół zeby posłuchać wink.gif czyli chyba nie jestem jeszcze taki stary wink.gif
MisioLBN
Nie ogarniam tego hejtu... nikt z was nie był młody nigdy ? Ja mam 23l i pomimo r4 w każdym tunelu radio off szyby w dół i jazda w palnik smile.gif Żeby nie rzucać słów na wiatr https://www.youtube.com/watch?v=I--98JA-qj0
Dla mnie jak najbardziej na plus i sam bym takim pojeździł i pohałasowal dla funu.
Vendorowicz
W dzisiejszych czasach jak ktoś powie, że mu się nie podoba to od razu jest "hejter".
Mi się nie podoba ani dźwięk tego wydechu ani produkcja. Można to było zrobić inaczej/lepiej.
Siedzę jakiś czas w branży filmowej ale nie będę się wypowiadał, bo w sumie to się nie znam.
Pozdrawiam
kompot
Tu po prostu nie ma nic specjalnego i wszyscy raczej spodziewają się czegoś ciekawszego po wrzuceniu nowego tematu, stąd myślę to słabe przyjęcie.
Auto fajne, gada też fajnie, ale gazowanie po nocach między kamienicami to jednak lekka patologia... ph34r.gif
Krzyku
Wszystkich zciśnieniowanych odsyłam na www.nerwica.com
Tam jest wasze miejsce
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.