Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Subaru wrx gt kłopot ze sprzęgłem
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Japanese Performance
kowalczykowy
Koledzy robię subru wrx gt 94r. i po włożeniu silnika jest kłopot z niewysprzęglajacym sprzęgłem. Pod pedałem czuć opór ale w ogole nie wysprzęgla. W związku z tym mam pytanie, czy łozysko oporowe powinno meić taki luz na słoneczku jak na filmie(sprzegło typu pull type)?



https://www.youtube.com/watch?v=BCx7A5EsrUc
wojnakrzys
Siemka. Jeśli łożysko Ci ładnie kliklo i jest mały luz tzn. Że siedzi w gnieździe. Mam teraz ten sam problem z samochodem znajomego.
Przyjechał na wymiane sprzęgła w wrx 02. Oddał tarcze do regeneracji po założeniu sprzęgła i złożeniu auta do kupy nie wysprzęgla... problemem jest za gruba okładzina na tarczy... przynajmniej tak mi się wydaje ponieważ trochę je "przypaliłem" i juz można 2 wrzucić ale dalej jest ciężko... albo zrzuce skrzynie znowu albo pomęcze jeszcze trochę sprzęgło...

Myślę że masz to samo pod warukiem że wysprzeglik ładnie odciąga łożysko... lub ewentualnie docisk jest już słaby...

Pozdrawiam!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.