nie działa podświetlanie licznika I nie działają halogeny przód I przeciwmgielne tył i podświetlanie rejestracji bardzo słaby prąd próbówka ledwo świeci, bezpieczniki all sprawdzane miernikiem miał ktoś taki problem vectra b 96 x20xev, żarówki licznika i ścieżki sprawdzane jest oki świecił I nagle przestał świecić, po przedłużeniu kabli od czujnika wstecznego, również ma opory z opalaniem po rozgrzaniu, błędów nie ma temperatury w porządku ale najważniejsze podświetlanie licznika i halogeny przód i tył odpalaniem zajmę się później. Wiązkę silnika przejrzałem z grubsza i po izolowałem, moduł świateł podmieniałem na drugi ale mój dziś u kumpla w astrze sprawdzałem i działa w 100% prawidłowo a u mnie światła mijania pozycja i drogowe działają i regulacja świateł, ale nie ma reakcji na ściemnianie licznika i rozjaśnianie,silniczki świateł przestawiają się, jedna uwaga jak włączam przycisk halogenów obojętnie przód tył podświetlanie guzików zapalają się oba jak bym włączał 2 na raz, dzisiaj sprawdzałem czy dochodzi prąd do Halogenów i nie ma prądu, nawet po wciśnięciu przycisków, jutro jeszcze podjadę po licznik na szrot żeby podmienić i zobaczyć czy będzie podświetlanie licznika