Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: układ hamulcowy lepszy niż w A45
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Mercedes AMG
Albert
Pochwalę się bo niedawno zrobiliśmy klientowi taki układ hamulcowy. Wyszło super, klient mega zadowolony. Malowanie na czarno wiec "wyszczupla" wink.gif Można było dać większe tarcze ale klient chciałby koniecznie mieściło się w jego 18".

Tarcza 350 x 32 mm Brembo + zaciski 8 tłok Brembo + Hawk HPS 5.0 + custom adaptery + przewody HEL + dystanse 20 mm Eibach









EssiRS
Wygląda bardzo dobrze i na pewno robi robotę.
Z czego dobrana tarcza?
Zestaw bardzo podobny do mojego, też 8 tłoków, tarcza AMG 360 x 36 mm i też się uparłem żeby dało się założyć 18" felgę ze względu na dostępność opon semi slick.
Albert
Tarcza to troche nasza tajemnica. Nie dalismy 360 mm bo felgi by tego nie przyjely. I tak trzeba bylo dac dystans.
EssiRS
Jak tajemnica to tajemnica smile.gif U mnie się zmieściło.
Dystans na tarczę czy pod tarczę?
Albert
Dystans miedzy felge a tarcze. Nigdy inaczej.
gucior
Doskonaly mod, w czerni nie krzyczy tez z felgi a 250 ma wyjaktowo marny hamulec.
Dwa pytania - ten Hawk ktory wykorzystaliscie pasuje do zwyklego zacisku 45amg?
Jaka cena za taki zestaw? jakis czas temu widzialem na stronie Kunzmann oferte na kompetny nowy zestaw z a45 amg za 2.999 euro.
Albert
Klocek nienpasuje do zacisku AMG bp jest to klocek do zestawu Brembo 8 tlok.

Ten zestaw byl za 10 000 zl z montazem. Podobny zestaw do AMG to bylby koszt okolo 9 000 zl < 10 000 zl. Jesli jest fega 19 cali to mozna by dac wieksza tarcze.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.