Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: D16Z6 Turbo kilka pytan
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Japanese Performance
POP
Mam pare pytan wiem ze bylo juz nie raz o tym ale kilku odpowiedzi nie znalazłem daletgo prosił bym o wskazówki wink.gif

Pacjent Wybebeszony Civ V Waga 880kg silnik d16z6 turbo k03 z audi tt wtryski 380 DP3 reszta wydechu 2.5 przelot ile moge sie spodziewac przy doładowaniu 0.8b jakie cisnienie seryjnie dmucha k03 z TT ? Czy ta turbina to dobry wybór (podobno bedzie fajnie wstawała a przy wyzszych partiach rpm nie bedzie puchła i ładnie do 8 tys mozna krecic i dmuchac smile.gif?
Mis
K03s jak już, w serii dmucha około 0,6b spadające do 0,3b. Nie trzeba DP 3 cale, wystarczy wydech 2,25-2,5 cala spokojnie do takiej wydumki. Będzie fajnie wstawać. wink.gif
krzysiek50
maks doladowanie na seryjnym MAPie mozesz miec 0,7b. mozesz szukac td04 16t, tez fajnie wstaje, a potencjal na przyszlosc wiekszy niz przy k03
POP
Chciał bym uzyskac 220-240KM jest to możliwe przy tym 0.7b ? na k03? Co do Td04 rozważałem ale po zobaczeniu pewnego crx na tym turbo wrazenia na mnie nie zrobilo przy 0.6b ciut lepiej niz Dobrze trzymaja ca serie N/A https://www.youtube.com/watch?v=hCseJlaso84 natomiast widze ze K03 całkiem ładnie nawed i w 1.5 D15B7 kreci i dmucha smile.gif https://www.youtube.com/watch?v=02a0xBEWlis
krzysiek50
mozliwe 220KM przy 0,7 na k03? nie
POP
Dobra powiedzmy ze stałe doładowanie 0,8b na K03 ile mozna sie spodziewac i czy nie usmaze tłoków lub nie powygina korb ? Cociaż mysle ze przy 880kg 200KM i jakies 250Nm bedzie można juz cos powojowac na ulicy bo na zawodach chyba poniżej 14 nie za bardzo da sie zejsc ?
Youtro
przy takiej wadze i dobrych oponach można zejść wg mnie.
F.P.P
Na seryjnych flakach to może kleknac . Poszukaj czy nie podejdę korby od b20 żeby nie pchać się w kucizne. Chociaż wtedy masz pewność że jak pojedziesz za komin to wrócisz na kołach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.