Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pomoc w wyborze stabilizatorów.
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Technika jazdy samochodem po zakrętach
Fiki
Cześć! Mam nie lada dylemat. Chcę zamontować zestaw grubszych stabilizatorów. Mam do wyboru produkty Eibach'a i H&R'a. Te same grubości, ta sama cena - najgorzej. Opinie na rozmaitych forach 50/50, ale wyrocznią jest RF, wiadomo. Podzielcie się proszę swoimi wrażeniami i doświadczeniami, bo nie chcę wybierać kolorem. tongue.gif
reza
a do jakiego auta?
Fiki
Do W202.
Ryzykon
Cześć.
Mam u siebie pełne zawieszenie H&R łącznie ze stabilizatorami (anti-roll bars).moje auto W203 w najmocniejszej wersji. Nie powiem o stabilizatorach jak również o pełnym zawieszeniu złego słowa. Dobrze prowadzi auto, zapewnia stabilność, umożliwia precyzyjny wybór toru jazdy, spełnia swoją rolę w 100%.

Polecam H&R.

Fiki
Ryzykon, dzięki za odpowiedź. Po przemyśleniu zamówiłem H&R'y.

Przedni stab z tego zestawu ma ⌀28mm, tylny ⌀18mm. Regulacji jako takiej brak, za to każdy z nich ma po 2 pary otworów montażowych. Czy w obawie przed podsterownością, ze względu na dość dużą różnicę średnic, dobrym pomysłem będzie przykręcenie przedniego na zewnętrzne oczka, a tylnego na wewnętrzne (by był sztywniejszy)?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.