Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wydech z kwasówk przy v6
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > GM Power Corner
czuynick
Witam

Posiadam Astre g coupe po swapie z 1.8 na 2.5 v6, i mam zamiar dłubnąc sprawe wydechu. Chce zrobic wydech od portek do konca o srednicy 2.5 cala ze scianka 1,5mm w oparciu o tłumik srodkowy 2.5" firmy magnaflow oraz koncowym 2.5" RM MOTORS lub Magnaflow. Ktore tlumiki wybrac ? komorowe? zwykle? czy stosowac X-pipe w tej konfiguracji?

Mjecio
Zrob jeszcze portki 2 cale. Tlumiki jesli przelotowe to koncowy zrob ze zwezka na wylocie na 60mm, chociaz tlumiki bralbym od mtech'a bo rm sa niskiej jakosci i moga pekac.
kuki_VU
Jak chcesz zrobić X ? Pójdziesz aż do końca podwójna rura?
Ja bym brał te magnaflow, środkowy przelot a końcowy komorowy
czuynick
Zrezygnowalem z x pipe poniewaz w astrze jest troche malo miejsca na taki zabawy. Wybor chyba padnie na taka konfifuracje jak podal Kuki. Calosc wydechu bedzie 2.5cala, tlumiki tez 2.5 dac? na nastepny sezon planuje wsadzic z32se i obawiam sie czy nie bedzie za ciasny wydech.
guzior
To napisz jeszcze jak chciałeś zrobic x-pipe bo mnie to strasznie ciekawi
czuynick
Wzorowalem sie na czyms takim:





Pomysl xpipa juz sobie odpuscilem smile.gif Musze dalej węszyc,pytac, kombinowac w temacie wydechu

Mjecio
ale co tu kombinowac? portki robisz 50-55, reszte 2.5 cala na 2 tlumikach i tyle bedzie dobrze pod 2.5 i pod 3.2.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.