Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: A45 FL
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Mercedes AMG
Stron: 1, 2, 3
micky
CYTAT(Drzewo @ Sun, 28 Feb 2016 - 11:29) *

Na prostej A miażdży konkurencję biggrin.gif
AlMastar
szkoda że nie było jeszcze RS3 i Focus faktycznie przez manuala sporo dostaje ...

choć Focus ma ciekawą opcję - ustawienia drift, ciekawe czy w Mercedesie da się wysterować żeby moc była przekazywana tylko na tył ?
Drzewo
QUOTE (AlMastar @ Sun, 28 Feb 2016 - 17:54) *
szkoda że nie było jeszcze RS3 i Focus faktycznie przez manuala sporo dostaje ...

choć Focus ma ciekawą opcję - ustawienia drift, ciekawe czy w Mercedesie da się wysterować żeby moc była przekazywana tylko na tył ?



W MB nie ma takiej możliwości.
skandaloo
zmienili widze opony z Dunlop Sport Maxx RT 235/35 R 19 na Michelin Pilot Sport Cup 2 M01 245/35 R 19
micky
A45 z nowym motorem 381hp dalej nr jeden ; https://m.facebook.com/story.php?story_fbid...id=282681245570
0-100 4.2sek w seryjnym samochodzie tej klasy to naprawdę świetny wynik !
AlMastar
czy jak świeci mi się lampka TPMS to zadziała procedura race start ? bo u mnie się świeci i procedurę przerywa i nie wiem czy to przez to ...
micky
A45 vs odwieczny rywal czyli RS3 ;
http://www.carmag.co.za/video_post/drag-ra...rcedes-amg-a45/
gucior
ciekawe, jakiś czas temu widziałem podobną ćwiartkę ze zgoła odmiennym wynikiem,
co dodatkowo ciekawe generalnie same czasy raczej marne ohmy.gif
micky
Mogło być gorąco a to nie pomaga ,bo auta się grzeją i osiągi marnieją.
Widać że RS3 wystartowało troszkę wcześniej ale a45 przegania i wysuwa się na prowadzenie biggrin.gif
Drzewo
QUOTE (micky @ Tue, 05 Apr 2016 - 18:25) *
Mogło być gorąco a to nie pomaga ,bo auta się grzeją i osiągi marnieją.
Widać że RS3 wystartowało troszkę wcześniej ale a45 przegania i wysuwa się na prowadzenie biggrin.gif



Micky uwierz, ze temperatura otoczenia ma małe znaczenie dla 45amg, moja poprzednia a45 kręciła 11,3 100-200 i 12,5 na 1/4 w temperaturze prawie 40st. Sprawdzane wielokrotnie.
Tutaj bardziej patrzyłbym jak wysoko był położony ten tor i czy paliwo maja takie jak w EU.
micky
CYTAT(Drzewo @ Tue, 05 Apr 2016 - 20:52) *
Micky uwierz, ze temperatura otoczenia ma małe znaczenie dla 45amg, moja poprzednia a45 kręciła 11,3 100-200 i 12,5 na 1/4 w temperaturze prawie 40st. Sprawdzane wielokrotnie.
Tutaj bardziej patrzyłbym jak wysoko był położony ten tor i czy paliwo maja takie jak w EU.

Wierze ,ja praktycznie zrobiłem tylko kilka tysięcy kilometrów na serii do tego zimą ,wiec nie mam odniesienia.
Ja u siebie odczuwam w ciepłe dni spadek mocy ,po boxie wiadomo większe doladowanie ,boost podniesiony o ok 0.4bara to już układ chłodzenia może nie wyrabiać .Wyższe EGT napewno też nie pomaga bo seryjny katalizator przeszkadza.
Zobacze jak auto będzie działać po wymianie DP/MP.
Drzewo
QUOTE (micky @ Tue, 05 Apr 2016 - 22:06) *
Wierze ,ja praktycznie zrobiłem tylko kilka tysięcy kilometrów na serii do tego zimą ,wiec nie mam odniesienia.
Ja u siebie odczuwam w ciepłe dni spadek mocy ,po boxie wiadomo większe doladowanie ,boost podniesiony o ok 0.4bara to już układ chłodzenia może nie wyrabiać .Wyższe EGT napewno też nie pomaga bo seryjny katalizator przeszkadza.
Zobacze jak auto będzie działać po wymianie DP/MP.




Możliwe, że po modach jest inaczej. Na serii u mnie było czasami lepiej w gorące dni niż te chłodne. Pierwsze takie auto, które miałem i tak się działo, czary mary haha
Ralf01
CLA 45 vs M2.
http://www.auto-motor-und-sport.de/verglei...t-10886069.html
HubertRinkon
Witajcie

czy istnieje możliwość legalnego podniesienia mocy ( box itp ) nie tracąc gwarancji ?
Interesuje mnie A 45AMG polift
micky
CYTAT(HubertRinkon @ Tue, 10 May 2016 - 20:03) *
Witajcie

czy istnieje możliwość legalnego podniesienia mocy ( box itp ) nie tracąc gwarancji ?
Interesuje mnie A 45AMG polift

Robisz szybki demontaż boxa przed wizytą w ASO i będzie dobrze wink.gif
HubertRinkon
Czyli innej opcji nie ma tak ?
Jaki box polecasz ?
micky
CYTAT(HubertRinkon @ Tue, 10 May 2016 - 20:26) *
Czyli innej opcji nie ma tak ?
Jaki box polecasz ?

Tutaj masz sporo w temacie boxów : http://www.racingforum.pl/index.php?showto...t=0&start=0
HubertRinkon
Ok coś tam wiem .

Konkretnie jako że miałeś z tym styczność co osobiście możesz polecić ?
Czy ktoś miał kiedyś speed buster albo lorinser ?
Geno
Speedbuster oglądam ja i Konrad, chyba najlepsza opcja. Jest jeszcze legalna opcja od Brabusa, ale to już kwota jak za inne boxy, tylko że w euro ( koło 3,5-4k euro ) wink.gif
micky
CYTAT(HubertRinkon @ Wed, 11 May 2016 - 11:11) *
Ok coś tam wiem .

Konkretnie jako że miałeś z tym styczność co osobiście możesz polecić ?
Czy ktoś miał kiedyś speed buster albo lorinser ?

Osobiście to mam przetestowany powerbox CPA który działał u mnie bardzo fajnie przy stage 1.
Nawet mam go na sprzedaż ale jest dedykowany do wersji silnikowej 360hp.

Speedbuster będziemy testować z kolegą na dniach to zdam relacje.
Wiem że Racechip ULTIMATE działa też bezproblemowo w GLA u kolegi...
Piotor
CYTAT(Geno @ Wed, 11 May 2016 - 13:43) *
Jest jeszcze legalna opcja od Brabusa, ale to już kwota jak za inne boxy, tylko że w euro ( koło 3,5-4k euro ) wink.gif

Cena za opcję legalną poraża ale i tak Brabus jeszcze nie ma boxa do polifta smile.gif
HubertRinkon
Ok to czekam na info jak wygląda sprawa ze Speedbuster wink.gif
Geno
Na nim fura lata, także chyba to będzie to biggrin.gif
micky
CYTAT(HubertRinkon @ Thu, 12 May 2016 - 08:48) *
Ok to czekam na info jak wygląda sprawa ze Speedbuster wink.gif


Tutaj moje CLA st.2 ze speedbuster'em vs Golf mk7 400hp - wydech MG,dolot,soft silnika,soft skrzyni z lepszym IC.


https://youtu.be/WfA-MRQ6KAw
gucior
niezła rolka na pierwszy klakson wink.gif
micky
Gucior o piczy włos szybszy start racja biggrin.gif
Było z 8 porównań z Golfem I 100% wygranych dla 45.
Zauważyłem ze Golf ma bardzo słaby 2 bieg ,przy startach z 3b uciekalem dopiero powyżej większych prędkości biggrin.gif
Golf robi czas 100-200 w granicach 10 sek.
Jeszcze całkiem nie dawno robiliśmy przymiarki z tym samym Golfem i moje CLA dostawało o 2-3 długości.
Ralf01
Micky czy byłeś wczoraj wieczorem z grupą innych aut w okolicach wjazdu na autostradę za Rybitwami?
Drzewo
QUOTE (micky @ Thu, 12 May 2016 - 15:51) *
Tutaj moje CLA st.2 ze speedbuster'em vs Golf mk7 400hp - wydech MG,dolot,soft silnika,soft skrzyni z lepszym IC.


https://youtu.be/WfA-MRQ6KAw



Micky, ten golf niby ma 430KM/510NM

https://www.facebook.com/Golfr500/?ref=ts&fref=ts

Gratki, jedzie te Twoje cla, powinieneś je pomierzyć RL.
micky
CYTAT(Ralf01 @ Thu, 12 May 2016 - 18:54) *
Micky czy byłeś wczoraj wieczorem z grupą innych aut w okolicach wjazdu na autostradę za Rybitwami?

Tak to byłem ja biggrin.gif
Widziałem przejeżdżające czarne CLA to byłeś Ty ?
micky
CYTAT(Drzewo @ Thu, 12 May 2016 - 18:55) *
Micky, ten golf niby ma 430KM/510NM

https://www.facebook.com/Golfr500/?ref=ts&fref=ts

Gratki, jedzie te Twoje cla, powinieneś je pomierzyć RL.

Nie ,ale chodzą słuchy że nie ma dużej przewagi ten Golf stage 3 (Pawła) i ze jadą bardzo podobnie.
Będziemy robili rewanża pewnie niedługo to wtedy się okaże ...
Będę chciał pomierzyć auto w najbliższym czasie musi 9.xx być 100-200.
Ralf01
CYTAT(micky @ Thu, 12 May 2016 - 19:02) *
Tak to byłem ja biggrin.gif
Widziałem przejeżdżające czarne CLA to byłeś Ty ?

Tak to ja. Robiłem testy Vmaxa.
micky
CYTAT(Ralf01 @ Thu, 12 May 2016 - 19:13) *
Tak to ja. Robiłem testy Vmaxa.

Trzeba było dzwonić ,nr tel znasz... dry.gif
Ja w tamtych rejonach teraz wpadałem stale w kaganiec vmax smile.gif
Ralf01
Hmm... jakbym wiedział, że to ty tobym dzwonił.
Ile Ci pokazało Vmax tacho/GPS?
micky
Vmax 267km/h wg tacho.
Ralf01
U mnie tacho 262, GPS 260.
Ralf01
Speed buster daje radę. Z tego co wyczytałem to zarówno Rebellion i Renntech korzystają z technologii Speed bustera.
Ta czerwona co idzie prawie równo z golfem to Cupra? Też chyba nieźle dłubnięta.
micky
Cupra to auto kolegi ma box Racechip ULTIMATE, reszta seria. Niska masa pomaga w tym aucie w osiągach - 1320kg .
Drzewo
Wczoraj była mierzona taka cupra po boxie i wydechu to miała 11,8-12 100-200...
AlMastar
a opłaca się przy chipie robić dolot - i jak robić to który ?
gucior
zdania sa podzielone w tym temacie,
Micky który zdecydowanie chwali miał zrobić testy ale coś się nie składa - Dominik z ECU mówił o marginalnych zyskach i braku sensu,
micky
Gucior ostatnio wrzucałem wykres 45 po lifcie i 395hp wypluło z obciążeniowki ,wiec chyba jednak coś tam ten dolot jednak daje wink.gif
gucior
Ale wrzucales nalozony przed i po czy tylko po? Bo jak ta druga opcja to mozna raczej niewiele stwierdzic lub tez o samych przyrostach ktore daje dolot nic. W tym wlasnie rzecz, mogla byc mocniejsza seria co u niemcow sie zdarza. Jedynie wykres porownawczy tego samego auta przed i po powie cos konkretnego
micky
CYTAT(gucior @ Fri, 13 May 2016 - 20:54) *
Ale wrzucales nalozony przed i po czy tylko po? Bo jak ta druga opcja to mozna raczej niewiele stwierdzic lub tez o samych przyrostach ktore daje dolot nic. W tym wlasnie rzecz, mogla byc mocniejsza seria co u niemcow sie zdarza. Jedynie wykres porownawczy tego samego auta przed i po powie cos konkretnego

Masz pełną racje ale widziałem trochę wykresów poliftow i wszystkie miały 380-385KM ale nie wiecej, do 390km było raczej daleko..
Przedlifty przeważnie wychodziły 340-350km taka prawda jest niestety,trafialy się mocniejsze ale takie sztuki należały do rzadkości.
gucior
Bez wykresu porownawczego to rozmowa raczej akademicka smile.gif
skandaloo
http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-kla...0-ID6ynNaW.html

w ogóle ta wersja mi się nie podoba...
Piotor
Moim zdaniem trochę wioska wink.gif
skandaloo
CYTAT(Piotor @ Thu, 19 May 2016 - 22:09) *
Moim zdaniem trochę wioska wink.gif

lekka masakra i to za 270tyś....... ohmy.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.