Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 3SGTE wymiana wiązki knock sensora
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Japanese Performance
bird13
Witam

Wywala mi bład czujnika spalania stukowego,wymiana na nowy nie zgasiła błędu.Na wieczór potrzebuję zapłonu w odpowiednim miejscu wiec na szybko wymienię kabelek,pin czujnika to nie problem ale gdzie podpipąć ekran?Nie mam czasu rozwijać wiązki więc jak by mi ktoś ułatwił życie i powiedział gdzie to podpiąćbyło by super.
93r. przepływomierz,ct26.

Z góry dzieki.
ghost1077
Na końcu wiązki przed ecu masz kostkę gdzie są podłączone masy i ekrany z wiązki.
Wszystkie czujniki masz z 3sgte? igniter? map sensor?
bird13
CYTAT(ghost1077 @ Sun, 01 Nov 2015 - 13:56) *
Na końcu wiązki przed ecu masz kostkę gdzie są podłączone masy i ekrany z wiązki.
Wszystkie czujniki masz z 3sgte? igniter? map sensor?


Stock mr2 rev2,nie działa prędkościomierz i knock,w zegarach jutro wymienię kondensatory bo instalacja i impulsator są ok.
Zostaje tylko ten knock sensor,dzieki za tip.

Mam jeszcze pytanie o kontrolkę check engine,nie włącza się tylko rozjarza,nie wygląda to normalnie,czym to może być spowodowane?
Wszystkie masy na silniku czyste i podpięte,w aucie nie działa tylko prędkościomierz,
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.