Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Volvo stag 3 -szwedzki potwór i mistrz mechaniki poj.
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
m52owner
Może nie ten dział ,może i stare ale warto oglądnąć od początku do końca.

https://www.youtube.com/watch?v=MjsXvwUGZDs
duct tape
"Nim tu dojechaliśmy i dwukrotnie przejechaliśmy po tym pasie dwukrotnie straciłem przytomność" blink.gif

Za to ja nim dotarłem do końca nagrania dwa razy o mało nie posrałem się ze śmiechu. laugh.gif biggrin.gif
Fawor
Ja nie dotrwalem do końca...przecież to volvo jest seryjne laugh.gif Moj dupowóz 1,5 ecovtec jedzie do 160 niewiele gorzej...
k64
Ehehheejje prawdziwy potwor
m52owner
Proszę odszukajcie tego Pana i nagrajcie z nim wywiad po przejeździe na prawym w Vette vtg albo tsunami .Ciekawe po jakim czasie by się obudził laugh.gif

Ps:Mnie rozwaliło w 5:45 "Tooo sieeee nieeee koooończy..................…...". :lol : laugh.gif laugh.gif
!markos
Dobre to! biggrin.gif
lovwelas
Jak patrze na ten filmik to mam wrażenie(i nadzieje), że to jest mocno sarkastyczna produkcja biggrin.gif
Wyrzyk
CYTAT(lovwelas @ Fri, 16 Oct 2015 - 11:54) *
Jak patrze na ten filmik to mam wrażenie(i nadzieje), że to jest mocno sarkastyczna produkcja biggrin.gif



Musze cie zmartwić ... ten program nazywa się Motowizja w Telewizji Asta z Piły smile.gif
piootr855
ta...

5 lat temu : "Przesłany 05.05.2010"
Wyrzyk
https://www.youtube.com/watch?v=W_wsB5j-UgA ... Opublikowany 03.12.2014 ... ta
Mis
Seria wg zeperfs ma 17,7s do 160km/h, nie dziwię się, że zasłabł gdy jego 400KM egzemplarz wykręcił magiczne 18s.
Mityczne, forumowe 328 leje to Volvo, a 80 V8 znika. biggrin.gif
Krzyh00
nie znacie sie.

samochod jest silnie ostro stuningowany na stek trzy plus laugh.gif
kirpek
Nie dałem rady tego oglądnąć. Przestraszyłem sie że zasys tego ogromnego 5 cylindrowego silnika mnie wciągnie.
Dzilas
Przecież wyraźnie mistrz mechaniki pojazdowej wspomniał, że na zimowych oponach wykorzystanie mocy na maxa jest niebezpieczne stąd pewnie stek 3 nie pokazał wszystkiego cool.gif
m52owner
A po drugie auto na dwa przejazdy spala 35l pb więc to nie są tanie rzeczy.
wizard
Z całym szacunkiem. Dobrze, że mistrz mechaniki pojazdowej nie jechał tym wspomnianym 1200konnym potworem skoro to Volvo na stejku trzecim doprowadzało go do kilkukrotnej utraty przytomności.
Bio
patrzę na komentarze i się zastanawiam, czy ludzie znają pojęcie "sarkazm", "żart", "ironia".
siewcu
5 lat temu mogło to wyglądać inaczej... eh, aż wykonam telefon do rodziny w pile z pytaniem, czy taki program faktycznie istnieje(lub istniał).
wizard
To też prawda. Patrząc 15-20 lat wstecz na opowieści, że ktoś jechał 240km/h i tworzył się tunel - włos się na głowie jeżył smile.gif, a jadąc 110 konnym Golfem GTI Igen miało się gęsią skórkę i poczucie króla szosy bo wokoło jeździły autka które przyspieszały w 15s do setki. Realia się jednak zmieniają, ale coś było fajnego w tamtych czasach. Dziś namnożyło się mocnych aut i rzadko co zaskakuje.
Fawor
no ale sam to ładnie zaznaczasz - 15/20 lat temu! A nie 5...
sir
Pamietam jak na pierwszych zawodach 1/4 ( chyba Modlin - dawno to było), auta 200+hp siały spustoszenie, booster miał chyba wtedy koło 300 hp i jego auto było potworem biggrin.gif. Czasy sie zmieniły a my razem nimi
STRYJA
Co on brał??? cool.gif
Tommo
CYTAT(wizard @ Sun, 18 Oct 2015 - 16:45) *
To też prawda. Patrząc 15-20 lat wstecz na opowieści, że ktoś jechał 240km/h i tworzył się tunel - włos się na głowie jeżył smile.gif, a jadąc 110 konnym Golfem GTI Igen miało się gęsią skórkę i poczucie króla szosy bo wokoło jeździły autka które przyspieszały w 15s do setki. Realia się jednak zmieniają, ale coś było fajnego w tamtych czasach. Dziś namnożyło się mocnych aut i rzadko co zaskakuje.

W '78 firma Porsche rozpoczęła seryjną produkcję modelu 930 Turbo, który setkę robił w 5,5 sec. Do tego miał czterobiegową skrzynię i konkretną turbodziurę. To dopiero było coś w tamtych czasach.
duct tape
15-20 lat temu to na widok E36 Coupe ludziom opadały szczeny a dziewczyny zdejmowały majtki przez głowę biggrin.gif niby nie tak dawno a jak się pozmieniało...
peerbe111
CYTAT(duct tape @ Tue, 20 Oct 2015 - 10:10) *
15-20 lat temu to na widok E36 Coupe ludziom opadały szczeny a dziewczyny zdejmowały majtki przez głowę biggrin.gif niby nie tak dawno a jak się pozmieniało...


Do tej pory tak jest laugh.gif laugh.gif
sadam55
CYTAT(Bio @ Sun, 18 Oct 2015 - 11:45) *
patrzę na komentarze i się zastanawiam, czy ludzie znają pojęcie "sarkazm", "żart", "ironia".


no właśnie chyba nie do końca laugh.gif
ten program to jedna wielka beka i powiem, że świetnie im to wychodzi biggrin.gif
mihas66
Łosz kurna opinia typowego użytkownika paska w tedeiku który przejedzie sie turbobenzyną?mocnym n/a lub nie daj bóg sportowym motocyklem.... Program fajna beka ale litości z osiągami z tamtych lat chyba panowie zapominają o japońskich motocyklach...
stefdeath
Dlaczego to nie trafiło do "dowcip/rewelka" ??
Mistrz mechaniki pojazdowej mnie zmiażdżył biggrin.gif biggrin.gif.
"Wydech o średnicy anakondy brazylijskiej" tak "wielki że można w nim mieszkać" biggrin.gif MISTRZ !
Dać go do jakiegoś Automaniaka w TVNie to zrobi większą karierę niż Clarkson heheh
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.