Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Grubszy stabilizator na zamówienie, gdzie?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Japanese Performance
Michałkrk
Witam, poszukuje kogoś kto byłby w stanie wykonać mi na zamówienie grubszy tylny stabilizator. Chodzi o wykonanie kopii na bazie oryginalnego tylko o 6 mm grubszego. Konkretnie mówię o tylnym stabilizatorze do celicy VII. Można owszem kupić taki dedykowany stab od eibacha ale trzeba ściągnąć z uk, w sumie za ponad 900 zł więc troche przesada... Jeśli ktoś coś może pomóc prosze o info.

Pozdrawiam.
GrzesiekK.
www.google.pl + "resory łodygowa warszawa"
TofikGST
Kumpel robił do Eclipse gdzieś w warszawie porządny gruby stab na wzór OEM. Zapytam gdzie dokładnie, coś koło 300-400zł zapłacił
GrzesiekK.
CYTAT(TofikGST @ Mon, 28 Sep 2015 - 20:58) *
Kumpel robił do Eclipse gdzieś w warszawie porządny gruby stab na wzór OEM. Zapytam gdzie dokładnie, coś koło 300-400zł zapłacił


Na 99% tam gdzie podałem powyżej jak odszukać smile.gif
TofikGST
juz się dowiedziałem. On właśnie robił na Łodygowej w Warszawie. Pozdrawiam
Michałkrk
Dzięki za szybką odpowiedz smile.gif juz znalazłem kontakt/adres na tą łodygową i jutro będę dzwonił. Gdyby się okazało że kumpel z eclipsa robił gdzieś indziej jednak to jak możesz tez napisz, pozdro wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.