Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Lekkie kolo zamachowe i pasowe...
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
sopel-rx7
Chodzi mi po glowie zrobienie kola zamachowego razem z pasowym, wytoczenie ich z aluminium, tylko teraz taka kwestia jak to sie bedzie mialo do wywarzenia (moje i tak bylo stoczone, ale to bylo niezbedne zeby calosc z dociskiem zmiescila sie w kolniezu od skrzyni ze wzgledu na jej plytkosc).
Kolo zamachowe od strony silnika ma taka jakby przeciwwage ktora zajmuje polowe srednicy i teraz zastanawiam sie czy po wytoczeniu go, zalozeniu koronki, wymierzeniu i zrobieniu otworow na podzielnicy czy nie dostanie przez to jakis strasznych wibracji... ??? Teraz mimo stoczenia niczego takiego nie zauwazam.
Zastanawiam sie rowniez nad materialem, rodzajem stopu, czy moze ktos z Was jest w stanie mi jakis zasugerowac ?
Acha i jak sie ma aluminiowe kolko do scieralnosci, czy powieszchnia cierna jest caloscia z alu czy ma w tym miejscu jakis stalowy element pod tarcze ?
1.8t.Marcin
Czesc. Ja mam lekkie kolo zamachowe i cale sprzeglo firmy SPEC i powiem Ci ze kolo jest zrobione ze stopu aluminium t6 6061 i do niego jest przykrecona tarcza z bardzo twardej stali. mozesz zobaczyc zdjecia pod tym adresem : http://www.seat-racing.pl/projekt_leon.php ale jak to wygladaloby u Ciebie z wywazeniem to nie mam pojecia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.