Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bmw 335d 557km 957nm
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
M'OSER
Bmw 335d+nitro 557hp 957nm Oms Augustów: https://youtu.be/G0wlsYIULSU
Q40
Po zderzaku tylnym stwierdzam iż na samochodzie użyto czarnej magii biggrin.gif 957nm a ciekawe jak z trakcją.
Mirage
Z czym!!!???


Niezły kocur
deejey!
Gruuubo... smile.gif
deejey!
Gruuubo... smile.gif
STRYJA
ale to sztuka dla sztuki, czy to ma po ulicy latać? po chyba tylko po nocach smile.gif
Joe89
W Ełku 11.9 zrobiło !! biggrin.gif
Joker
Widziałem na żywo - Osa przyjeżdżał na czwartkowe spoty w Białym - gratulacje, mega szybka "alpina" smile.gif
M'OSER
CYTAT(STRYJA @ Sun, 16 Aug 2015 - 00:26) *
ale to sztuka dla sztuki, czy to ma po ulicy latać? po chyba tylko po nocach smile.gif

Auto to samochód na codzień a z tyłu ma dwa foteliki dla dzieci
Mirage
A masz jakieś filmy jak to jeździ?
std1984
Skrzynia biegów ogarnia ten niuton? Czy to jest na zasadzie działa to działa, jebnie to jebnie?
M'OSER
Dokładnie tak.skrzynia obsługuje już drugi silnik
STRYJA
chodziło mi i kopcenie... chyba, że to tylko na podtlenku...
siewcu
nie za dużo tych strat na kołach? zresztą wydaje mi się czy straty nie były liczone na luzie?
specu
To jest 4x4?
Joe89
RWD
Mirage
Gdzie są filmy jak to jedzie I czasy?
specu
Czas konkretny jak na RWD. Moc i moment robi robote.
cowboy
mierzył ktos czas 100-200 RL ?
Mirage
Ja się doprosic nie mogę. Posty są pomijane. Trochę fura wygląda jak potwór z Loch Ness. Niby jest a nikt nie widział. A że mi się podoba to chętnie zobaczylbym czasy I jakieś filmy z akcji
Bio
CYTAT(Mirage @ Tue, 18 Aug 2015 - 17:00) *
Ja się doprosic nie mogę. Posty są pomijane. Trochę fura wygląda jak potwór z Loch Ness. Niby jest a nikt nie widział. A że mi się podoba to chętnie zobaczylbym czasy I jakieś filmy z akcji

wystarczyło przeczytać 2-gi komentarz na YT i zrobić 3 kliknięcia:

https://www.youtube.com/watch?v=nTUZ1Zxc4Bo
M'OSER
Przyjedz na GP to zobaczysz .To auto robiło jak narazie 11.9 na 1/4 i ok 200 km/h .to było na zwykłym jednopunktowym nitrze.
od wczoraj już zawitał direct port więc prawdopodobnie uda się poprawić czas
m52owner
Glonojada dłubiesz a Rekin stoi i się marnuje wink.gif
M'OSER
Nic się nie marnuje tylko turbo wstawiam,a diesel to samochód zastępczy
Synek
Myślisz że ugrasz z 0.2 sekundy? Opona jakas lepsza będzie?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.